Jump to content

Emilka

Emilka
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam na imię Emila, mam 23 lata, mieszkam w Łodzi. Swoją przygodę z motocyklami zaczęłam w tamtym roku, chociaż ciągnęło mnie do tego już dawno. Nie zastanawiając się długo pobiegłam na kurs i tuż po wakacjach odebrałam prawko. W tym samym czasie zarejestrowałam prezent od tatusia: zakurzoną WSKę z 67r., na której kiedyś robiłam swoje pierwsze kilometry. W przyszłym tygodniu czeka mnie powtórka z rozrywki, rejestracja Hondy Hornet 600 i oczekiwanie na wiosnę. :biggrin: Na forum trafiłam dzięki koledze, który mnie tu skierował w trakcie szukania motocykla.

Co prawda już mniej zielona niż w tamtym roku ale nadal nowicjuszka w tym temacie - liczę na pomoc w razie potrzeby. :smile: Heeeeeeeeej!

Uprzedzam, zdjęcie będzie jak będzie. :biggrin:

Siema Emii  :biggrin:  :biggrin:

Zdjęcie ,będzie jak będzie :woot:  :woot:  :disgusted:

Powitac rowiesniczke:) :smile: widze chłopaki ze emilka juz was z zapytaniem o zdiecia uprzedzila "bedzie jak będzie" to czekamy:)) powodzenia i szerokosci na nowym sprzecie i mam nadzieje dozobaczenia na drodze

Edited by Gucio1989 (see edit history)

hehe :P widać, że koleżanka zna "REGULAMIN dla Kobiet" ;)

powitać kolejną kobietę :>

P.S.

w regulaminie jest zapis, że zdjęcie trzeba dodać najpóźniej miesiąc od rejestracji ;) ;) ;)

powitać koleżankę i pogratulować Horneta bardzo wdzięczny motor. Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET do zobaczenia na drogach  :bye: