Jump to content

czarnabasia123


czarnabasia123
 Share

Recommended Posts

czarnabasia123

przy okazji dodam od razu,że planuję zmianę sprzętu i cały czas się zastanawiam,co wybrać...ten stary już mi nie pasuje:Dpomożecie?

Link to comment
Share on other sites

witam......Kwestia doboru sprzętu chyba należy do Ciebie. Każdy będzie Ci co innego doradzał :smile: Najlepiej jak przymierzysz się do różnych moto i sama stwierdzisz co wolisz, do czego będziesz używała moto, czy to będzie sport czy turystyka. Najlepiej wpaść na jakieś spotkanie gdzie zjeżdżają się różne motocykle :smile: i wtedy się przymierzyć. Ja czytając kiedyś forum gdzie ludzie doradzają stwierdziłem, że to nie ma sensu. Każdy jest wtedy najmądrzejszy i mówi co TOBIE będzie pasowało. Można wymieniać się opiniami, ale decyzję i tak sama będziesz musiała podjąć - wtedy masz pewność, że motocykl który kupisz będzie taki jaki chcesz, a nie taki który ktoś Ci poleci bo stwierdzi, że będzie dla Ciebie idealny. Napisałaś, że się zastanawiasz.... możesz wymienić jakie modele chodzą Ci po głowie?

Link to comment
Share on other sites

Witaj :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Link to comment
Share on other sites

helloł :smile: Jak przymierzasz się do zmiany i chcesz ogólnych informacji to może coś znajdziesz w działach Motocykle, albo Nasze Motocykle :smile: Najlepiej jak zrobisz tam własny temat, no chyba że rozwinie się go tutaj...Po pierwsze sprecyzuj jakiego rodzaju motocykla szukasz: chopper\cruiser, turystyk, sport, naked, cross... no wiadomo, że można wymieniać bez końca :biggrin: Może masz jakieś preferencje co do marki ? Albo chociaż koloru ;):biggrin: no i jeszcze jaką ilość $$$ planujesz przeznaczyć ewentualnie :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...