Jump to content

angelikapa

angelikapa
 Share

Recommended Posts

post-1948-0-61065800-1362328237_thumb.jpgWitam wszystkich ;) w związku z poprawiającą się pogodą postanowiłam poszukać jakiegoś forum co by polatać wspólnie jak już będzie cieplej gdyż sama nie zawsze lubię ;) Pochodzę z Częstochowy i tam mam wszystkich znajomych jeżdżących, więc mogę czasem się poczuć tutaj samotna ;d Mój motocykl to yamaha fz6 2004 rok, jeżdżę od zeszłego sezonu;)  mam 19lat.

Edited by angelikapa (see edit history)

Z nami pewnie nie będziesz samotna i już wiem, że chłopaki Ci pogratulują za wrzucenie foto  :riding:  Witamy

Siema  :bye: Angela  :biggrin:

Pierwsza moto-kobietka która nie karze sobie strzepic języka  :biggrin:  :biggrin:

Plus za duże ,oszerne foto z moto  ;)

Suchy o to mamy przykład prawidłowego przywitania się  :biggrin:  :biggrin:

Łukasz to bardzo dobrze  :biggrin:  :biggrin:  będzie z kim polatać na źłobnicy  :riding:  :riding:

Edited by daniel33650 (see edit history)

piotreklodz

Powitać Częstochowiankę.... szkoda tylko że na niezbyt terenowym sprzęcie, bo w Twoich stronach to można jeździć i jeździć... :bye:

Edited by piotreklodz (see edit history)

Heh,,, jeszcze będziesz miała dosyć natrętów :P hehe :biggrin:

ciągle telefony i spotkania :P

;) witamy na forum :yeah:

witaj Angela :bye: rosniemy w sile :riding:  mowilam,ze bedzie nas coraz wiecej :P az przewage uzyskamy :P fz6 hmmm :riding: wspomnienia :woot:

Witaj i do zobaczenia! Za oknem ciepło więc czas wyciągać kunie z garaży i zimowisk! :biggrin: