Jump to content

Moto Festyn W Moszczenicy

Dann
 Share

Recommended Posts

Dnia 18 MAja odbedzie się MOTO FESTYN W Moszczenicy godz 16-22 :biggrin:  :biggrin:

Dołączona grafika

Więcej Info ma podać Puchat bo on tam jest guru  :biggrin:  :biggrin:

Edited by Suchy-wolk
podmiana linku (see edit history)

tylko zadupek odpowiedni zamontuj  :decayed:

Sorry MArta i wojtku ale piszemy na temat. :huh: ..temat zadupka w innym dziale był już poruszany  ;)  ;) gdyz robi się nie potrzebny śmietnik :smile:  dziekuje  :smile: 

Sorry MArta i wojtku ale piszemy na temat. :huh: ..temat zadupka w innym dziale był już poruszany  ;)  ;) gdyz robi się nie potrzebny śmietnik :smile:  dziekuje  :smile:

daniel ależ to jest jak najbardziej na temat :P odpowiednie zadupki i kosze na pewno wpłyną na wzrost frekwencji a przecież organizatorom w końcu o to chodzi  :angelnot:

daniel ależ to jest jak najbardziej na temat :P odpowiednie zadupki i kosze na pewno wpłyną na wzrost frekwencji a przecież organizatorom w końcu o to chodzi  :angelnot:

Tia? ;)  zobzczymy  ;)  ;)Czy będzie więcej ludków niż rok temu  :decayed:

Edited by daniel33650 (see edit history)

Thebestof78

oby było lepiej niz rok temu

w tym roku już się po dożynkach w Spale włóczyć nie będziemy i myślę że tym razem Moszczenica będzie po drodze :biggrin:

Edited by Thebestof78 (see edit history)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tylko my z Tomaszowa lecimy... Huber pisze się tak jak na obstawę ślubu ;P 

emil ja mowiłem już rano bartkowi że nie pojade bo nie jestem kompletnie ubrany,a juz raz w taka pogode sie zalatwiłem i 2 tygodnie na  antybiotyku także sorry :-/

Ja chyba też się zjawie,nie wiem tylko o której godzinie bo nie wiem jak praca pozwoli,ale jednak Moszczenica wygrała ze ZDW :smile:

A moja ekipa w rozsypce Chylon ma zabieg mały chirurgiczny w środę a moi Bracia Marcio i Lajcik  mają moto w serwisie a ja na dodatek pracuję straszna lipa :blush:  :blush: