Jump to content

Zx9R Nie Odpala Na Biegu


EndriuZ
 Share

Recommended Posts

Witam , to moj pierwszy temat tutaj wiec proszę nie krzyczec :biggrin: Mam pewien problem z moja dziewiątką mianowicie nie chce odpalić gdy jest na biegu gdy jest wcisniete sprzegło a stopka złozona , byly wczesniej problemy z niedzialajacym czujnikiem przy stopce i przy klamce sprzegla ale obydwa wyczyscilem . Moto bardzo dobrze reaguje na ruchy stopką czyli gasnie badz nie odpala kiedy powinna . Ale co z tym odpalaniem przeciez gdy zgasnie mi np na swiatłach, nawet na biegu przy wcisnietym sprzegle powinna odpalic , 

Chciałbym sie dowiedziec czy takie objawy w dziewiatkach sa normalne czy moze jednak ktorys czujnik niedomaga , dodam ze czujka od luzu chyba dziala prawidlowo bo zapala sie i gasnie kiedy powinna :smile: 

Link to comment
Share on other sites

działkowy emeryt

 

byly wczesniej problemy z niedzialajacym czujnikiem przy stopce i przy klamce sprzegla ale obydwa wyczyscilem

 

wyczyść dokładnie oba jeszcze raz, sprawdź połączenia kostek przy obu czujnkach, jak nie pomoże to zdemontuj i pomierz je (np. oporność) czy działają - będziesz miał odpowiedź czy czyścić dalej i montować bo rokują, czy wrzucić je do kosza na śmieci.

Takie czujnki to tak naprawdę włączniki krańcowe, a te też mają swoją żywotność, a motocykl zdaje się nowy nie jest...

Link to comment
Share on other sites

Ten przy stopce czyszczony benzynka ekstrakcyjna i sprawdzany miernikiem i przejscie jest albo nie ma w zaleznosci od polozenia takze raczej sprawny . Ten przy klamce tez czyszczony chodz nie sprawdzany miernikiem i jest w lichym stanie tzn ten bolec co sie wysuwa to juz łapie takie krzywizny że moze gdzies niedomagać :/ Rozbiore go jeszcze raz i zmierze przejscia  :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Może być zrąbany czujnik sprzęgła. Mam od ręki nowy w sklepie (myślałem, że będzie potrzebny do mojej dziewiątki), jak chcesz to podjedź i wmontuj, żeby sprawdzić czy pomoże. Jak pomoże kupisz, jak nie pomoże oddasz. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...