Skocz do zawartości

Kawałsraki Zx9-R 99R


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, Moglibyście mi opowiedzieć o największych bólach tego motoru, jakieś wady itp? Na co uważać przy kupnie, jakieś specjalne miejsca żeby sprawdzić bo moto jest po szlifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moglibyście mi opowiedzieć o największych bólach tego motoru, jakieś wady itp? Na co uważać przy kupnie, jakieś specjalne miejsca żeby sprawdzić bo moto jest po szlifie.

 

Przede wszystkim sprawdź dokładnie ramę - głównie w modelach 98-99 ale nawet w późniejszej generacji 00-01 (w zasadzie taka sama rama jak 98-99) mogły się zdarzać pęknięcia ram (w zdecydowanej większości od nieumiejętnego schodzenia z gumy) ale również przy dzwonach. Nie zawsze się tak działo ale mogło ;) Pęknięcia mogły się zdarzać w okolicach miejsc gdzie rury od airboxu wchodzą w otwory na ramie. Najlepiej ściągnij boczki i dobrze sprawdź ramę ;)

 

Dopuszczalne jest "hałasowanie" (jakby grzechotanie) z prawej strony - to kosz sprzęgłowy. Ciszej powinno się zrobić po wciśnięciu sprzęgła.

 

Tak to poza tym standardowe oględziny ;) Jak masz jakieś foty to wklej, obczaimy moto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopuszczalne jest "hałasowanie" (jakby grzechotanie) z prawej strony - to kosz sprzęgłowy. Ciszej powinno się zrobić po wciśnięciu sprzęgła.

To samo co u mnie w cebrze.

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-ninja-zx9r-zx6r-r6-r1-cbr-pilne-okazja-CID5-ID2aF8f.html#0be7c2860a;r:;s:


Tam go pytałem jak z ramą, mówi że nigdzie nie ma pęknięć, No ale niestety wiemy co robią sprzedający żeby się pozbyć sprzętu.


A jeszcze mnie tak zastanawia, czy tu nie ma jakichś problemów z 2 biegiem itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://tablica.pl/of...be7c2860a;r:;s: Tam go pytałem jak z ramą, mówi że nigdzie nie ma pęknięć, No ale niestety wiemy co robią sprzedający żeby się pozbyć sprzętu. A jeszcze mnie tak zastanawia, czy tu nie ma jakichś problemów z 2 biegiem itp?

 

Odpuść sobie ten egzemplarz :smile:  Zdjęcia są kiepskie ale już widać, że to paździerz jakich mało!!! Rama jest lakierowana, nie powinna być czarna tylko srebrna. Moim zdaniem bez urządzenia pomiarowego nie sprawdzisz czy jeździ to prosto :P wahacz malowany, mnóstwo jakiś odprysków. Jakaś rzeźba przy mocowaniu tłumika, dekle malowane... Nie ma pługa, szyba porozbijana. Jednym słowem MASAKRA!!! 1000 zł bym za to nie zapłacił :P

 

Problemów z biegiem 2 czy w ogóle ze skrzynią nie było jako takich... chyba, że ktoś faktycznie zakatował :P

 

Jakbyś chciał kupić pewne moto (tak mi się wydaje, bo od forumowicza) aczkolwiek miało lakierowane boczki to jest taka 99 za 6900 zł. Moto stoi daleko bo w Gdyni, ale sam zobacz jak wygląda: http://bikepics.com/members/statek/99zx6r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

tak - masz rację..., ten egzemplarz to "kawałsraki"... ulep jakich mało...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...