Jump to content

Dukat Monster

Bambrys
 Share

Recommended Posts

Jako całkowity świeżak pozwolicie Forumowicze że przedstawię moją maszynę.

Monster 600 V-ka 583 cm3 choć nie mogę przedstawić najlepszego - brzmienia V-ki na dwóćh oryginalnych ale pustych wydechach pozdrawiam ( sorka za jakość zdjęcia ale jak się tylko sezon zacznie - to się poprawię )

post-1905-0-78043000-1361350462_thumb.jpg

potworek kurcze jak nie lubie bialego koloru tak musze przyznac ze widzialem juz czarne ale ten prezentuje sie o niebo lepiej sliczna maszyna

podziękował - na żywo prezentuje się lepiej, ja z kolei biały lubię, tyle że utrzymanie w przywoitej czystosci koszmarnie trudne - zwłaszcza ze względu na owady :sad2:

podziękował - na żywo prezentuje się lepiej, ja z kolei biały lubię, tyle że utrzymanie w przywoitej czystosci koszmarnie trudne - zwłaszcza ze względu na owady :sad2:

Coś o tym wiem, sam posiadam białą perłe, Najgorzej jak ktoś ma chusteczkowy smar i z tyłu z łańcucha na owiewkę leci...A motorek kozacki, no i chciałbym go usłyszeć;) Pozdrawiam i Szerokości

Dzięki, malowanie niestety nieoryginalne - z tego co wiem nie wychodziły białe. Poprzedni właściciel nadał jej taki kolor.

dzięki za pochwały to model 600 - rok 2000

tylko przez malowanie wygląda na młodszy :smile:

zgodnie z obietnicą durzucam kilka fotek ciut lepszej jakości

post-1905-0-73343500-1361964771_thumb.jpg

post-1905-0-93042900-1361964780_thumb.jpg

post-1905-0-90468300-1361964786_thumb.jpg

post-1905-0-54688700-1361964794_thumb.jpg

Ładna maszyna, tylko te kominy zmienić na coś zacniejszego, może w carbonie? Ale to oczywiście zależy od zdolności finansowej właściciela i chęci zmian  :biggrin:

Edited by Aidekk (see edit history)

• 4 weeks later...

Ducati mmm... Szukałem swego czasu monsterka, ale trudno było znaleźć coś godnego uwagi :sad2:

Fajna, włoska maszynka a do tego V-ka i pewnie super brzmi. Jedyny minus to brak miejsca na pasażerkę a chętnych może się trochę pojawić :P

To nowy nabytek czy już jakiś czas ją masz?

Ducati.... i ta kratownicowa rama, eh może kiedyś jakiś dukat........ ( bardzo ładny sprzęcik ) i nietypowy do tego poprostu cos innego , a nie tak jak wszyscy japonia i japonia....

Edited by Doop (see edit history)

Monster jest jedyny w swoim rodzaju. Też mierzyłem się z zakupem, ale stchórzyłem i wybrałem japońską podróbę ;)

• 3 weeks later...

Fajna, włoska maszynka a do tego V-ka i pewnie super brzmi. Jedyny minus to brak miejsca na pasażerkę a chętnych może się trochę pojawić :P

To nowy nabytek czy już jakiś czas ją masz?

jak dla mnie brzmi naprawdę pięknie - a jak chodzi o pasażerkę to jedna dama już próbowała - wokoło komina koło 150 km i nie narzekała - więc wszystko kwestia chęci :smile:

ps kupiłem w wakacje 2012 - jakieś 5 tys nią przelatałem :smile:

Monster jest jedyny w swoim rodzaju. Też mierzyłem się z zakupem, ale stchórzyłem i wybrałem japońską podróbę ;)

ja bardzo lubię sv-kę poważnie rozważałem że jeśłi nie monster to właśnie taka suzi :smile:

aż mnie serce zakuło... :sad2:

no cóż wiesz... jak się mówi de gustibus non est disputandum - są i tacy co wolą seicento od porche - bo ekonomiczne jest ....

Wreszcie go posłuchałem - mruczy porządnie  :riding: Super machina

Wreszcie go posłuchałem - mruczy porządnie  :riding: Super machina

Dzięki Suchy w ogóle to miła przejeżdżka była :smile: