Jump to content

Regeneracja Plastików

Piotr
 Share

Recommended Posts

zlecę usunięcie rys oraz pomalowanie na czarny mat (chociaż nie upieram się co do koloru) elementów widocznych na zdjęciach

Dołączona grafikaDołączona grafika

co do terminu: nie zależy mi ile będzie to trwać, kupiłem motór z porysowanymi plastikami i cały sezon przejeździłem z nimi więc czy teraz poczekam jeden tydz. czy trzy nie robi mi to już różnicy :smile:

proszę oferty zawierające cenę zamieszczać jako odpowiedź w tym wątku ;)

Edited by Piotr (see edit history)

Podłączę się do tematu - czy ktoś zna osobę, która zajmuje się profesjonalnie klejeniem i spawaniem plastików??? Pytam w imieniu kolegi bo wiem, że szuka takiej osoby :smile:

Podłączę się do tematu - czy ktoś zna osobę, która zajmuje się profesjonalnie klejeniem i spawaniem plastików??? Pytam w imieniu kolegi bo wiem, że szuka takiej osoby :smile:

Wiśniowa Góra ul. Franciszka Zubrzyckiego (skręcając z Tuszyńskiej zaraz po lewej stronie). Pan znany z tego że spawa nawet takie plastiki, które dostaje w formie puzzli.  :smile:

Edited by Kaczmar (see edit history)

Zgłoś się do KASITT jej kolega składa czachy z puzzzzzli  :riding:  :riding:  i nawet to mu dpbrze wychodzi  :decayed:  :decayed:  Szacun  :biggrin:  :biggrin: 

Serdeczne dzięki Panowie :smile: Przekaże koledze i będzie działał ;) Z tego co wiem jego plastiki to nie puzzle na szczęście :P jakieś drobne pęknięcia ;)

• 2 months later...

Witam. Jezeli jestescie zainteresowani spawaniem plastikow glownie ABS to zapraszam. Kontakt jest podany w profilu lub piszcie.

Dorobie zaczepy jezeli ich nie ma i hhhmmmmm coz puzzle tez jakos sie ogarnie:-)

Wiśniowa Góra ul. Franciszka Zubrzyckiego (skręcając z Tuszyńskiej zaraz po lewej stronie). Pan znany z tego że spawa nawet takie plastiki, które dostaje w formie puzzli.  :smile:

naprawdę jest dobry z niczego zrobił mi zderzak  lepszy niż nowy zaminnik

a czy rysy na przedniej szybce da sie jakoś zlikwidować ? Znacie może jakie dobre sposoby?

gdzieś czytałem że można na chwile podgrzać szybę np w piecu ale nie sprawdzałem, nie mam pieca :laugh2:

można sprubować pastą 3m a potem mleczkiem 3m napewno gorzej nie bedzie

a czy rysy na przedniej szybce da sie jakoś zlikwidować ? Znacie może jakie dobre sposoby?

Elementy przezroczyste ( klosze lamp, szyby itp ) najpierw się poleruje a później lakieruje specjalnym lakierem bezbarwnym do tego celu przeznaczonym... Jak ktoś chętny to pisać... 

P.S. Co do spajania plastików, to jak już nie raz pisałem, też robię, tak samo jak blacharkę i lakiernię motocyklową oraz aerografię :P Nie prościej poszukać odpowiedniego tematu niż pisać kolejny nowy ???