Jump to content

Powitanie Wiosny Z Forum Łódzkich Motocyklistów 2013

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Przywitaj nowy sezon z Forum Łódzkich Motocyklistów w 2013 roku!

Dołączona grafika

Tak na prawdę wszystkie informacje, które powinny nakłonić was do uczestnictwa, to:
- Konkursy z nagrodami
- Spotkanie przy grillu
- Nocne After Party

Prosimy o zaklepanie sobie wolnego terminu w dniu 6 kwietnia, iż podzielimy to wydarzenie na kilka cyklicznych imprez zaczynając od porannych godzin, kończąc późno w nocy. Szczegóły imprezy, plan i inne informacje pojawią się już niebawem (sądzę, że do końca lutego). Serdecznie zapraszamy!

* - nie martwcie się! To tylko pierwsza część - organizujemy jeszcze wypad weekendowy poza Łódź!

Edit: W tytule plakatu wkradł się mały błąd..zamiast ŁódzkiM powinno być ŁódzkiCH

NO to rozumiem wreszcie cosik  konkretnego  :biggrin:  :biggrin:  naj bardziej mnie zainteresowały słowa - Nocne After Party   :biggrin:  brzmi ciekawie  :P  :P

Dawać konkrety  ;)  i odpalam moją skuterzyne  <_<  :smile:   :giggle:  I lecim  :biggrin:  :biggrin:

Mam nadzieje że na jedno-dniowym  :cheers:  się nie skączy ?? :decayed:  :decayed:

Edited by daniel33650 (see edit history)

NO to rozumiem wreszcie cosik  konkretnego  :biggrin:  :biggrin:  naj bardziej mnie zainteresowały słowa - Nocne After Party   :biggrin:  brzmi ciekawie  :P  :P

Dawać konkrety  ;)  i odpalam moją skuterzyne  <_<  :smile:   :giggle:  I lecim  :biggrin:  :biggrin:

EKSTRA!!!!!!!!!!!!!! :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:  juz mi sie podoba :biggrin: :D

Tak na prawdę wszystkie informacje, które powinny nakłonić was do uczestnictwa, to: - Konkursy z nagrodami - Spotkanie przy grillu - Nocne After Party

Kij z nagrodami nie po to przyjedziemy ;P

Mam nadzieje że kucharz będzie inny niż ten który pilnował grilla na plakacie

After party brzmi sensownie ;)

Czekamy co dalej

impreza obowiązkowa!!! Zapisuję w kalendarzu żeby mi kieras roboty w ten dzień nie wsicnął :smile:

Mam nadzieje że kucharz będzie inny niż ten który pilnował grilla na plakacie

hehe ridrick jaki spostrzegawczy :smile:

ja się już pakuję :decayed:

ja obojętnie gdzie to będę!

od razu zaznaczę, że również pojawię się na wyjeździe weekendowym... :smile:

Moja osoba też się zjawi ;]

PS: Gdyby były potrzebne ręce do pomocy przy przygotowaniach służę pomocą. 

Dawać konkrety 

Sporo konkretów już mamy, ale wciąż dopinamy szczegóły imprezy i chcemy zrobić coś więcej, także oficjalny plan nie zostanie jeszcze ujawniony. Mam nadzieję, że nam wybaczycie :smile:

Oczywiście będę!

Sporo konkretów już mamy, ale wciąż dopinamy szczegóły imprezy i chcemy zrobić coś więcej, także oficjalny plan nie zostanie jeszcze ujawniony. Mam nadzieję, że nam wybaczycie :smile:

Oczywiście będę!

Aidek jak by cos tam było pomóc czy jak to wal jak w wydech do mnie !! :decayed:  :decayed: 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...