Jump to content

Tolo

Tolo
 Share

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH ;) ,

mam na imię Tomek lecz niektórzy znajomi mówią na mnie Tolo, przygoda z motocyklami dopiero przede mną, ale z racji tego, iż wkraczam dzisiaj w ten "nowy świat" i udało mi się zdać teorię na kat.B to postanowiłem, że już mogę do was dołączyć (niestety to dopiero B ). W najbliższym czasie mam zamiar zacząć jazdy i zmierzyć się z "placem widmo" na kat.A2. Rozglądam się za SUZUKI GS 500 ;) na swój, mam nadzieję niedaleki początek przygody z motocyklami.

O mnie to chyba tyle,

pozdrawiam i MIŁEGO PIĄTKU WSZYSTKIM  :bye:

Edited by Tolo (see edit history)

Powitać!

Robiłam prawko na A w zeszłym roku,tak jakoś wyszło(nie z mojej winy) że się nie udało.Czeka mnie teraz A2..No cóż..Ważne że jeździć potrafię.

Co do Twojego prawka to gratuluje zdanego B i powodzenia na A2.;)

Siema,

przygoda z motocyklami dopiero przede mną

to musisz się pospieszyć bo wiosna za pasem.

udało mi się zdać teorię na kat.B to postanowiłem, że już mogę do was dołączyć (niestety to dopiero B

Tu na forum nie wymagamy legitymowania się kwitem na moto,lecz aktywnoscią zarówno na forum jak i na 2oo

Rozglądam się za SUZUKI GS 500

Szukaj tego moto,maszyna jest kosa :woot:

działkowy emeryt

Strzała Tomek ;)

Robiłam prawko na A w zeszłym roku,tak jakoś wyszło(nie z mojej winy) że się nie udało.Czeka mnie teraz A2..No cóż..Ważne że jeździć potrafię. 

hmmm, to mamy Talent na forum :smile: ... ja po x-nastu latach jazdy motocyklem i paru setkach tysięcy km na moto jakoś umiem go prowadzić, ale nie mówię o jeżdżeniu... :decayed: