Jump to content

Garażowanie Moto W Sezonie. Łódź, Okolice Lumumbowa

SKIBA
 Share

Recommended Posts

Cześć. Mieszkam przy ulicy Tamka.  Czy ktoś z Was garażuje tutaj swoje moto? Obok jest osiedle studenckie, więc może są tu jacyś studenci, którzy wynajmują większą grupą garaże? Próbowałem wyszukać jakieś informacje na temat tego typu zrzeszeń, ale w Łodzi chyba istnieje tylko coś takiego na Politechnice. :sad2: Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info w tym temacie :smile: Pozdrawiam

Jedyne co wiem to w okolicy, na Pomorskiej jest parking strzeżony jakby Cię to urządzało...

Dzięki za info.

Nie ma sprawy ;)

Ten parking znajduje się mniej więcej pośrodku między ul. Tamka a "Lumumbowem" (troszeczkę po skosie od szkoły podstawowej na Pomorskiej przy Tamka). Jest tam wiata, można przykryć moto pokrowcem i jakoś da się radę :P W sezonie widziałem, że kilka motocykli tam stało - pewnie sprzęty studentów ;)

Nie wiem czy nic się nie zmieniło, ale jakieś 8-10 lat temu na ulicy Matejki był serwis "dajewo". Na jego zapleczu był świetnie zakamuflowany i ogrodzony parking strzeżony. Na nim był taki stary magazynek z rampą, któy wynajmowali sobie motocykliści, jakieś jawki, motorynki też tam trzymano. Przejdź się i sprawdź czy jeszcze parking istnieje bo wiele się zmieniło w tej okolicy przez ostatnie parę latek.