Jump to content

Suzuki bandit 650

beez_znaczenia --- czarny
 Share

Recommended Posts

post-162-0-94229000-1315414556_thumb.jpgpost-162-0-07513200-1315414545_thumb.jpgwięc to mój poczciwy bandzior:)suzuki bandit 650 rocznik 2009nie będę wypisywał parametrów ale wymienię "moje" plusy i minusyW porównaniu do starszych bandziorów o wiele dynamiczniejszy, szybszy-chłodzenie cieczą i wtryski wiele dają, jechałem nim 217km/h i jeszcze był zapas, poza tym pozycja zajebi.... schodzi się z niego tylko po to by zatankować:PMasa 220kg i to może nie którym przeszkadzać.Ja jakoś daje radę choć dwumetrowym chłopem nie jestem:Pproblem pojawia się tylko gdy trzeba go przepchnąć pod górkę.A teraz mankamenty:)-tłumik mnie osobiście nie leży, duży,cichy-przy dużych prędkościach brak owiewek dają o sobie znaki-chyba spalanie ale kto by to liczył;)-ciężko i to bardzo postawić go na koło:)no ale to wszystko można zmienićTo na tyle:Ppewnie znajdzie się jeszcze tysiąc rzeczy ale mnie osobiście nic nie przeszkadza i nigdy bym nie zamienił swojego bandziora na inny motocykl...no oczywiście poza czarnym Suzuki GSXR 750:))pozdro

ooo, starszy brat mojej Suzi :cheers: a spalanie nie narzekaj, między 5-6 powinno być średnio, to raczej niedużo,reszta zgadza się w 100%

ooo, starszy brat mojej Suzi :cheers: a spalanie nie narzekaj, między 5-6 powinno być średnio, to raczej niedużo,reszta zgadza się w 100%

przy mojej delikatnej jezdzie pije 8-9jak szaleje troszke to 10-11ale ja założyłem że to narmalka:)) i nie narzekam