Jump to content

Roys

Roys
 Share

Recommended Posts

Mam na imię Dominik. Mam 16 lat.

Do tej pory jeździłem i dalej się poruszam skuterem i będę się nim poruszał :3 Uwielbiam motory, crossy, enduro!

Miałem kiedyś crossa 125 o porządnej mocy mimo, że był niski ale miał swojego kopa, nie raz ciągał mnie po podwórku po terenach leśnych, aż skończyła się historia. Wróciłem do domu, widelec z kołem w ręku koło pokrzywione, pół godziny wledłem się z tą bestią przez 2 km. Gdy rodzice zobaczyli to zabronili mi na nim jeździć, w końcu pojechałem z dziadkiem po skuterka. Skuterek mały bo mały, brzydki jak Bassa. Ale mnie do siebie w pewien sposób przyciągnął. Oczywiście Baśka z marketu a dokładniej z Tesco xd. Przy zakupie okazało się, że nie odpala. Sprzedawca mówił, że akumulator padł. No to zabraliśmy go do domu. Szukaliśmy w sobotę wieczorem gdzie w niedzielę czynny punkt servisowy. Najbliższy OTWARTY servis był 100 parę kilometrów od domu. Więc władowaliśmy go do auta (Kia Carnival) i ruszyliśmy w podruż. Tam go naprawili. Po pół roku uderzyłem w ściane, jechałem z bratem ten zaczął schodzić z niego w jeździe znikąd bąk wyleciał i wpadł mi pod koszulkę zdjełem jedną ręke a drugą zostawiłem na hamulcu PRZEDNIM <lol>. Kabum i do garażu , stał ładny miesiąc w szopie. Po 2 miesiącach wpadłem na pomysł aby zrobić lekki tuning. Jak wymyśliłem tak uczyniłem !

I taka moja historia z jedno-śladami.

Edited by Roys (see edit history)

haha widze akrobatyk z ciebie jedna reka sie rozbierac trzeba bylo ta ktora miales wtydy na gazie to san by sie zatrzymal :smile:)) powitac mlodziez i szerokosci