Skocz do zawartości

Gdzie to kupię? Gdzie to znajdę?


Bereda

Rekomendowane odpowiedzi

buty do nurkowania?chodzi o to, że mam płetwy paskowe (to takie z odkrytą stopą), a zapisałem się na kurs nurkowy i potrzebuję kupić jakieś fajne, cienkie, wygodne buty do wody (czy raczej do płetw) <_<

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty do nurkowania ? Nie bardzo kumam :biggrin: Chcesz w nich pływać czy chodzić po dnie ?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwałem je butami do nurkowania, bo głównie mają służyć do włożenia w nie nogi, a tej (wraz z butem) do płetwy ;) ogólnie mogą też służyć do chodzenia po dnie, np. co by się nie skaleczyć o jakieś kamienie/kolczatki/etc.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci nie doradzę jednak, bo adres sklepu mi wypadł z głowy. Osobiście buty kupuję przez internet, oszczędzając grube pieniądze, ale nie wiem czy taką formę preferujesz.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że ćwiczenia (z full osprzętem) na basenie i wodach otwartych lada dzień, więc z lekka czas goni..ps. dopisane 7.07nieaktualne, zakupiłem buciki oraz skarpety neoprenowe po taniości w DECATHLON na Al. Jana Pawła II 30.Decathlon to jednak rozsądny sklep (rozsądne ceny) z wszelakiego rodzaju artykułami sportowymi.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłość sklep nurkowy jest na Kopernika na przeciwko komendy przy Żeromskiego nazywa sie siquest czy jakoś tak a kolejny masz na Targowej pomiędzy Nawrot a Piłsudskiego :)tam mają o co pytasz lepiej wyposażony jest ten na Kopernika i bardziej gramotni sprzedawcy tam pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

tak na przyszłość sklep nurkowy jest na Kopernika na przeciwko komendy przy Żeromskiego nazywa sie siquest czy jakoś tak a kolejny masz na Targowej pomiędzy Nawrot a Piłsudskiego :)tam mają o co pytasz lepiej wyposażony jest ten na Kopernika i bardziej gramotni sprzedawcy tam pracują

ten sklep na kopernika był troszke dalej niż naprzeciwko komendy i już go niema;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja mam pytanie.

Zapragnąłem zamontować sobie światła pozycyjne do kierunkowskazów. Z tego co wiem powinienem zmienić "wkład w kierunku" sam nie wiem jak to się nazywa... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png Tak czy siak chodzi o to żeby można było zamontować żarówkę dwuwłókową, no i to wszystko podłączyć do istniejącej już instalacji.

Jak ktoś wie gdzie mogę kupić taki "wkład" to poproszę o info :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam pytanie.Zapragnąłem zamontować sobie światła pozycyjne do kierunkowskazów. Z tego co wiem powinienem zmienić "wkład w kierunku" sam nie wiem jak to się nazywa... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png Tak czy siak chodzi o to żeby można było zamontować żarówkę dwuwłókową, no i to wszystko podłączyć do istniejącej już instalacji.Jak ktoś wie gdzie mogę kupić taki "wkład" to poproszę o info :riding:

Tzn chcesz zrobić taki Usa Style?? . to nie wiem czy na normalnym przerywaczu ci to się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chcesz zrobić taki Usa Style??

Tak właśnie coś takiego mi się marzy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gifZ tego co wiem wystarczy zmienić ten "wkład", podciągnąć zasilanie od pozycji a przerywacz zostaje taki jak jest...No przynajmniej tak mi się wydaje http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o taką tańczącą, śpiewającą, gotującą i czasem się rozbierającą ? :biggrin: Meduzę? w Bałtyku ich sporo :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...