Jump to content

Firma Remontowo Budowlana - Poszukuję

Zyygy
 Share

Recommended Posts

Witam

Poszukuję sprawdzonej firmy do remontu mieszkania, gładzie, tynki ozdobne, płytki itp.

Jeżeli znacie kogoś rzetelnego i sprawdzonego to proszę o namiary.

dziękuje

JA sam ogarniam remont  :biggrin:  długo bo długo gdyz fundusze ograniczone.. :decayed: ale samemu jak se nie zrobisz to nie będziesz miał zrobione dobrze  :P

samemu jak se nie zrobisz to nie będziesz miał zrobione dobrze :P

dobrze prawi, browara mu :cheers:

JA sam ogarniam remont    długo bo długo gdyz fundusze ograniczone..  ale samemu jak se nie zrobisz to nie będziesz miał zrobione dobrze 

Daniel, to może dogadajcie się z autorem tematu i u niego zrobisz za jakąś promocyjną cenę ;)

Aidek nie zła mysl  ;)  tylko ja się do tego cos nie nadaje  ;)  nie mam tak dużego doświadczenia.. i tego cos {y smykałke  :P }...panele ok ..reszta cięzko ... <_<  <_< a zrobic koledze ściany krzywe to nie sztuka druga sprawa narzędzia B)  B) ..jak chce  Artur moge mu chodniczek z kostki ułożyć  :biggrin:  :biggrin:

Podłączam się pod temat. Szukam ekipy bądź "majstra", który zajmie się wszystkim od podstaw i zna się dobrze na hydraulice i instalacjach( (nowe rury itp., praktycznie wszystko do wymiany), bo odmalować i położyć kafelki, czy panele to większość potrafi...

• 5 years later...

My chcieliśmy samodzielnie, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na ekipę. Przerosło nas wyburzanie ściany, było strasznie dużo gruzu i ostatecznie zamówiliśmy kontenery od http://nieczystosci.com.pl/wywoz-gruzu Później zrobiło się sporo przestrzeni, a fachowcy szybko wszystko załatwili i teraz już cieszymy się naszym wymarzonym pokojem z kuchnią ;)