Jump to content

Filtr Powietrza

Kitket987
 Share

Recommended Posts

Witam wymieniłem dziś w moim Romecie 717 filtr powietrza na stożkowy, ale pozostały mi dwa przewody które były podłączone pod stary filtr, a teraz nie ma gdzie ich podłączyć. Mianowicie chodzi o te na tym zdjęciu

http://www.garnek.pl/vapor/18557956/jaki-filtr-stozkowy-link-pod 

Jeżeli ktoś wie gdzie to podłączyć  czy co z tym zrobić to proszę pomoc ;D

Pozdrawiam i miłego rozpoczęcia sezonu.

Przyjęło się na forum że trzeba się przywitać,a wężyki?jeden to  chyba odma a drugiego nie widzę,może zapytam inaczej po co ci stożek?żeby szybciej pierscienie  wymienic od piachu i kurzu?bo nie wierzę że zakupiłeś jakiś markowy filtr-a te tanie to się do kosza nadają

To po prawo co zaznaczyłeś to śrubka, a nie przewód :biggrin: To po lewo to recyklurator spalin, zatkaj czymś. 

Na forum się witałem :biggrin: Te zdjęcia nie są moje znalazłem je w internecie ale wyglądają tak samo, bo nie miałem warunków żeby zrobić własne . Dzięki za pomoc jutro to poprawię.

Stożek założyłem ponieważ ktoś mi to podpowiedział i skuter faktycznie stał się żwawszy i mniej "zamulony", ale  mam mały problem na niskich obrotach dlatego przyzwyczajam się do nowej techniki jazdy. Teraz muszę jednak wymienić pasek a potem się okaże co dalej będzie może wrócę do starego filtra. 

Dzięki za podpowiedź zrobię to w najbliższej wolnej chwili, bo widziałem na innych forach aby ograniczyć dopływ powietrza przez filtr ale to mija się z celem jego wymiany.

oj chopie podstawy się kłaniają ;) uzbrój się w literaturę i czytaj czytaj jeszcze raz czytaj 

Dzięki za podpowiedź zrobię to w najbliższej wolnej chwili, bo widziałem na innych forach aby ograniczyć dopływ powietrza przez filtr ale to mija się z celem jego wymiany.