Jump to content

modele w skali


jabłona-e30
 Share

Recommended Posts

hmmm.. Ja to kiedyś kleiłam modele samolotów i statków z plastiku i papieru. Chodziłam otumaniona oparami z kleju i farb. Koleżanki z klasy dostawały lalki w prezencie, a ja dostawałam samoloty :decayed:

Nawet makietę małą miałam w domu. Ale zbiorem się nie pochwalę, bo jak mój młodszy kuzyn był mały, wpadł i wszystko zdemolował http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png A teraz to już nie mam na to czasu, chociaż czasami jakiś fajny okręt z kartonu kusi. ;)

 

A jakby komuś chciało się dłubać, to kartonowe modele yamahy, elementy do pobrania tutaj -> http://www.yamaha-motor.co.jp/global/entertainment/papercraft/index.html :smile:

Link to comment
Share on other sites

Cóż, ja mam w domu tego trochę, z czego mogę je podzielić na modele do klejenia i takie kupione gotowe w sklepie. Niestety kupione są mega zakurzone, więc nic pokazywać w tej chwili nie będę :Phttp://www.zabawki-bugs.pl/product/image/3607/PICT7721_resize.JPG - modelik Horneta 2007 firmy Welly :smile: Jakby ktoś miał model Horneta z lat 1998-02 to WALCIE do mnie jak w dym. Odkupie za każdą cenę xDDDCo do modeli klejonych, to niestety nie jestem w stanie pokazać nic zrobionego :sad2: Oto kilka fotek z produkcji obecnej. Modele:- Mustang Shelby GT 500 69' firmy Revell (której zdecydowanie nie polecam)- Ferrari Modena 360 firmy Tamiya- Toyota Celica ostatniej generacji firmy TamiyaShelby:http://imageshack.us/photo/my-images/718/51347919.jpg/ - generalnie był to mój pierwszy model, dlatego ani się specjalnie nie przykładałem, ani na kolorach też mi nie zależało - stąd dziwna czerwień w środku i fiolet na karoserii, ale akurat ten kolor był najtańszy w Norauto (5zł :P)Modena: Drugi model, jeszcze nie skończony. Niestety robiąc wnętrze nie posiadałem jeszcze aerografu i wszystko wyszło w rzeczywistości mało pięknie, z uwagi na widoczne pociągnięcia pędzlem ;/http://imageshack.us/photo/my-images/832/49907130.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/191/26723314.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/52/92456786.jpg/wnętrze Celici:http://imageshack.us/photo/my-images/577/46660280.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/801/22957738.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/339/20110819120824.jpg/Karoserie wszystkich powyższych w fazie przygotowań wstępnych do podkładu:http://imageshack.us/photo/my-images/842/20110818235037.jpg/Za dużo tego nie ma, ale z uwagi na studia po prostu nie mam na to czasu :sad2: Zdjęcia robione były dosyć dawno temu telefonem, tak wiec przepraszam z góry za ich jakość

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie przypomina mi scenę z filmu Ocean's Eleven, gdzie bracia ścigali się Monster Truckami na takiej zasadzie :smile: Generalnie właśnie coś takiego chciałbym samemu mieć, tyle że nie idzie dorwać starszego modelu horneta jako zabawki :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Ja też szukałem zx6r dość długo bo prawie rok ;p aż tu nagle jak lataliśmy z chłopakami i był postój na BP przez przypadek zobaczyłem Ninje na półce i kupiłem. Cudem wcisnąłem ją pod kombinezon ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...