Skocz do zawartości

Zgierskie Rozpoczęcie Sezonu 2013


Rutek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Anita miło było Cię wreszcie poznać :smile:

 

Ciebie Martuś również.Patrz jak Cię ta moja sv do mnie przyciągnęła.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam bezpiecznie do domu , dzięki rooland za odprowadzenie :biggrin:

dziękuję całej zajefajnej ekipie za dzisiejszy wypad :riding:

a zapomniałam dwóch się zgubiło :hihi: ale się znaleźli :decayed:

 

Również Wszystkim Wielkie dzięki za super wypad i mega atmosferę. 

Nawiązując do dwóch zagubionych, to następnym razem też chętnie bym się zgubił, ale wcześniej .... "oddam plecak w dobre ręce"  :hihi:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za fajną impresę a potem wycieczka na Jeziorsko ogrom motorków nad Jeziorskiem i po drodze no i na koniec przygoda Lajcik wyprzedza Tico a pani w Tico omija dziurę i spycha lajcika do rowu pare owiewek połamanych a pani nawet się nie zatrzymała na szczęście nic się nikomu nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad super, jutro postaram się ogarnąć ze zdjęciami.

 

... to następnym razem też chętnie bym się zgubił, ale wcześniej .... "oddam plecak w dobre ręce"  :hihi:

 O i to jest najważniejsze, nauka nie poszła w las ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jeden dwa razy sie zgubił  :P wypad udany tylko więcej takich, cały czas na wesoło

wypad odjazd ,gadałem z ty co się zgubił powiedziałem mu żeby to było ostatni raz bo będziesz siedział płakał ijak dziecko na krzyżówce ,patrząc w moje lustro.:-).jeszcze raz dzięki za super ubaw i obiecuje że się więcej nie zgubię.

 

w sumie to jeden dwa razy sie zgubił  :P wypad udany tylko więcej takich, cały czas na wesoło

wypad odjazd ,gadałem z ty co się zgubił powiedziałem mu żeby to było ostatni raz bo będziesz siedział płakał ijak dziecko na krzyżówce ,patrząc w moje lustro.:-).jeszcze raz dzięki za super ubaw i obiecuje że się więcej nie zgubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za fajną impresę a potem wycieczka na Jeziorsko ogrom motorków nad Jeziorskiem i po drodze no i na koniec przygoda Lajcik wyprzedza Tico a pani w Tico omija dziurę i spycha lajcika do rowu pare owiewek połamanych a pani nawet się nie zatrzymała na szczęście nic się nikomu nie stało

Czyli Pani  w ogóle się nie zatrzymała ? Nie zatrzymaliście jej??????

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było , dzięki



znaczy nie dla tego że Lajcik  kuku zaliczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houk, byłem, było rewelacyjnie, następnym razem odezwe się wcześniej by móc poznać Was osobiście, może się uda i przygarniecie do ekipy :smile:

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tzn byliśmy  po paradzie w tym parku , :decayed:  pogoda ok szkoda że hondą ale 4oo ale i tak stunterów oglądnołem sobie , :biggrin: fajnie było widzeć waszą ekipke Chylon na chwile  :biggrin:  nic powaznego się Laicikowi nie stało!! :blink:  -_-

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot bardzo udany :smile:

Jedynie troche dlugie oczekiwania na atrakcje w parku. Duzo osob sie zawijalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dann na szczęście nic hania trochę ucierpiała

CO nie zmienia faktu, że baby i tak nikt nie zatrzymał

 

 

 

chippe, dnia 05 Maj 2013 - 21:51, napisał: https://www.facebook...430077413755225 zawartość chwilowo niedostępna :sad2: masz zablokowaną galerię?

 

Ja pier.... psie konto na fb. A ile zaprzyjaźnionych duszyczek. Tyle fajnych lasek. 

 

Świat schodzi na psy ;).

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nareszcie pogoda była taka jak powinna być! ; p I ogólnie było też w porządku, co prawda ksiądz na początku troszeczkę pokrzyczał, ale daliśmy radę. ; p

Ksiądz pokrzyczał...no łagodnie powiedziane :smile:)) ale przynajmniej jest co wspominać :smile:) spotkanie super, pogoda sprzyjała...nic tylko "kopiuj-wklej" :smile:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tzn byliśmy  po paradzie w tym parku , :decayed:  pogoda ok szkoda że hondą ale 4oo ale i tak stunterów oglądnołem sobie , :biggrin: fajnie było widzeć waszą ekipke Chylon na chwile  :biggrin:  nic powaznego się Laicikowi nie stało!! :blink:  -_-

Fakt, byłeś, potwierdzam, wreszcie się ujawniłeś :smile:)

 

impreza fajna, :biggrin:

a co do pana w sutannie, co przez mikrofon cos tam nieciekawego bełkotał, to nastepnym razem proponuje by jak z tacą bedzie chodził to nic im nie wrzucać...

skruszeje  :decayed:

Dobry pomysł, chociaż zapewne i wczoraj nie wiele uzbierał :smile: ale widok był dość zabawny jak chodził z mikrofonem wokół kościoła i "mobilizował" do wejścia do środka...:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motocykliści opanowali centrum Zgierza - na początku mieliśmy opanować tylko stację benzynową... :smile:)

pomniejszyli troszkę liczbę motocykli... było znacznie ich więcej aniżeli w ubiegłym sezonie ..szacujemy  pomiędzy 700-800

 

PS

a w przyszłości mszę wycinamy z programu

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomniejszyli troszkę liczbę motocykli... było znacznie ich więcej aniżeli w ubiegłym sezonie ..szacujemy  pomiędzy 700-800

 

PS

a w przyszłości mszę wycinamy z programu

pomysł z wycięciem mszy bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciecie mszy .... Pomysl bardzo dobry.

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...