Jump to content

Zgierskie Rozpoczęcie Sezonu 2013

Rutek
 Share

Recommended Posts

oj trza się bedzie wybrać, p_d to na plecak i po krzyku :smile:

Artur w razie czego mam namiot 3 osobowy także damy rade :P

w sumie też mój powiat. Zobaczymy jak rozpoczęcie FŁM będzie zorganizowane bo jak teraz widziałem to ostra konwersacja tam jest także się nie wcinam, to w razie czego do zgierza się pojedzie ;p

Program powoli dopinamy idzie trochę mozolnie gdyż dogrywamy jeszcze drugą imprezę przewidzianą na czerwiec ale to już z biegiem czasu w innym temacie co by nie zapeszyć :riding:

Chyba by trza pojechoć.... :biggrin: Wygonić pająki z Hadry :biggrin: Hehehehehe... Ile dni impreza ?? Mam nadzieję że 3 dniówka wreszcie jakaś się wydarzy w okolicy... 

Jeśli w tym sezonie pojawi się  równie dużo motocyklistów co w ubiegłym to może  na przyszły sezon pomyślimy o jakimś zlocie dwudniowym..na dzień dzisiejszy bariera finansowa nie do pokonania :strong:

:sad2:

No nieeeeeeeeeeee...... Znowu dylemat, przyjechać motocyklem i nie napić się piwa, czy przyjechać bez motocykla i wychylić kilka kufelkufff w miłym towarzystwie :/

Może wymyślę trzecią opcję, wezmę aerograf i coś pomaluję popijając piffko :biggrin: No, to by było najlepsze wyjście...

Chętnie się pojawię ;) w Zgierzu jeszcze nie byłem na żadnym zlocie i rozpoczęciu sezonu ale mam nadzieje, że imprezka wpisze się w coroczny kalendarz imprez :smile:

Rok temu byłem to i teraz będę 

No ja też byłem i w tym roku też liczę na grochówkę! Ten kawał boczku do wpadł Jarkowi do michy to mógł 3 chłopa wyżywić :biggrin:

Ta grochówka była pyszna :decayed:

Tak to było. Jechałem na poprzednim motocyklu cross 125 carny i miałem bronzowe spodnie łatwo zaóważyć :riding:  :decayed:

Tak to było. Jechałem na poprzednim motocyklu cross 125 carny i miałem bronzowe spodnie łatwo zaóważyć

Kawałek mojej twarzy i mój Zipp od razu na pierwszej fotce :biggrin:

Dalej pod kościołem widzę Kubę z Kasią, generalnie pełno znajomych :biggrin:

Na filmie z parady 1:51 :smile:

Tak to było

Miło było powspominać :decayed:

Była to nasza 1sza impreza na której ilość motocyklistów nas przerosła...Wiadomo pierwsza impra więc na szał nie liczyliśmy i byliśmy pewni że może przyjedzie 100 max 200 maszyn a tu szok :woot:  stawiło się coś pomiędzy 500-600 zakręconych bikerów  :riding: Więc w tym sezonie oby tylko pogoda dopisała liczymy że  wynik poprawimy wspólnymi siłami o 100-200 motocykli :whistling: :whistling:

No ja też byłem i w tym roku też liczę na grochówkę!

już zaklepana i oczywiście gratis no bo jak inaczej ;)

Edited by Rutek (see edit history)

ja w zgierzu byłem 18 Lutego ;p na motongu. W sumie mam praktycznie 5 minut drogi ;p Będę na pewno ;) wolne jakoś się zaklepie w pracy

w zeszłym roku byłem więc w tym roku również się pojawię :smile: na filmiku 1.25 czerwona Honda Varadero