Skocz do zawartości

Zgierskie Rozpoczęcie Sezonu 2013


Rutek

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nadzieję że wszyscy co byli w ubiegłym sezonie odhaczą się również w sezonie 2013 ... są zapowiedzi nowych bikerów z innych województw  więc zapowiada się obiecująco, oby tylko pogoda dopisała :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutek, nie wiem jak innym ale mnie link do plakatu się nie otwiera :help:

Dzięki, poprawiłem...program już prawie mamy tak że wkrótce będzie całe info odnośnie imprezy

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuntex to grupa z Bełchatowa jeśli się nie mylę, tak? Czterogodzinny koncert może być kapkę przy długi i mała część osób może zostać, bo jeżeli komuś w ucho nic nie wpadnie nie będzie siedział 4 godzin. Chyba, że pokaż mma jak i stunt będą odbywać się w trakcie koncertu. Ogólnie plan na plus, uznanie za organizacje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuntex to grupa z Bełchatowa jeśli się nie mylę, tak? Czterogodzinny koncert może być kapkę przy długi i mała część osób może zostać, bo jeżeli komuś w ucho nic nie wpadnie nie będzie siedział 4 godzin. Chyba, że pokaż mma jak i stunt będą odbywać się w trakcie koncertu. Ogólnie plan na plus, uznanie za organizacje. Pozdrawiam.

Stuntex to firma z Aleksandrowa Ł a jej właściciel Paweł zaczyna wchodzić w świat stuntu http://www.stunt-ex.pl/ pokazem zajmie się Śledziu i jego ekipa (chyba jest znany wszystkim)

Co do koncertu wiadomo są gusta i guściki i nie każdemu wszystko się podoba (choć np ja pod wpływem % wszystko przyjmuje tu niestety ich braknie :decayed: )w każdym razie chcemy aby w trakcie naszego pobytu nie zanudzać muzą wszech popularną tylko poszły kawałki rocka a w jego przerwach aby nie przetrzymywać Was odbyły się pokazy :1szej pomocy medycznej,MMA no i punkt kulminacyjny Stunt (wydaje nam sie że w 2 godz będzie ogarnięte wszystko)

Być może będzie jeszcze Krew-Autobus który bierzemy jeszcze pod uwagę (ale to może)

pozdrawiam

Edytowane przez Rutek (wyświetl historię edycji)

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo ja np z moimi oponami od roweru to ślizgam się niemiłosiernie ;/

To bardzo dobrze ? będzie pokaz stuntu w wykonaniu Angeli :biggrin: ...wszyscy ci padna do stóp  :moto:  czego się martwisz   :blink:  ja bym się cieszył  :biggrin:  jak by mi wszyscy zaczeli brawo bić  :dance:  :dance:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale jeśli coś mi się stanie, to Ty będziesz musiał się zająć opatrywaniem mojej osoby i mojej cerbery ;p

Dla pięknych kobiet jestem w stanie sie poświęcić  :biggrin:  :biggrin: 

Więc nie masz co się martwić jak tylko zawitam to możesz walić ślizgi,stopale etc  :P  :P

a co do  hondy to mam duże doświadczenie  :hihi:  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zacznie ratunek od usta usta (szlag ,to chyba miała być tajemnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Przecież Wam wszystkie śrubki powypadają" xD

A więć trzeba dobrze wszystkie śrubki w moto dobrze podokręcać  :biggrin:  :biggrin:

co bym koła czy owiewek nie zostawił na tej pięknej nawierzchni  :P  :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ok, pożartowaliśmy sobie, ale ja się serio pytam: czemu przez tą Narutowicza? Nawet Mama, po poinformowaniu jej odrzekła mi "Przecież Wam wszystkie śrubki powypadają" xD

 

Tyle kasy Zgierz utopił w tą ulice, dlatego chłopaki chcą pokazać najciekawsze punkty miasta.

Parada jedzie z predkością na minusie, więc problemów nie będzie.

 

Najwyżej mama Cię z domu nie wypuści :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wpływ na trasę parady miały formalności papierkowe oraz czas ich trwania więc byliśmy ograniczeni do dróg zarządzanych przez miasto z pominięciem dróg krajowych oraz wojewódzkich (jednym słowy stosy papierów)

Faktem jest że odcinek przejazdu ulicą Rembowskiego nie jest za ciekawy ,jednak biorąc pod uwagę znikomą  prędkość zdecydowaliśmy się objąć ją planem przejazdu (i tu Lans strzał prawie w 10tke  :decayed: )....jeżeli aura pogodowa zrobi psikusa(oby nie) patrząc na bezpieczeństwo to trasę zmienimy w ostatniej chwili.

PS

plan imprezy  uległ lekkiej korekcie i wkrótce zmienimy na plakacie

Dołączona grafika

Edytowane przez Rutek (wyświetl historię edycji)

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Ja też się piszę. Nawet pieszo

Pieszo ?  :biggrin:  bez przesady to nie pielgrzymka do częstochowy  ;)  zawsze ktoś ma wolne tylnie siedzisko  B)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieszo ?  :biggrin:  bez przesady to nie pielgrzymka do częstochowy  ;)  zawsze ktoś ma wolne tylnie siedzisko  B)

No ale jak wiadomo...plecak to plecak...żadna frajda ;) no może troszeczkę frajdy :smile: póki co Gonia chyba da jeszcze radę ten raz...:smile:) jak nie, to do Zgierza nie daleko...;)

no akurat ja mam problemy ze stopkami pasażera i nie wiem jak to naprawić ;/ i dowiedziałem się, że 5 dostałem wolne więc zgierz czeka :biggrin:

Może się zapiekły i jest jakiś piach w zawiasach? Spróbuj może wyczyścić i nasmarować.

Cholera...znowu będzie msza...tym razem juz nie dam się wciągnąć...GONIA!!!!! ;p :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...