Jump to content

16*c Na Termometrze :)

Bulba
 Share

Recommended Posts

Ale szlag mnie trafia jak siedze w robocie i za oknem slysze

ziiiuuuuu.............................................

Ja wruciłem właśnie z Głuhowa .Zrzarłem golone,z Kruszowa ponat 220 km ,w Tuszynie zdejmowali mnie z motoru ,niewiem czy jestem twardy czy poprostu głupi stawiam na to drugie ,bo ubrany nie byłem na moto

Ja pod robota mam wielki krater... Dziala teraz ruch wahadlowy. Skrzyzowanie sw. Teresy i traktorowej

Dziurę można ominąć, dobrze się ubrać i temperaturę da się znieść, ale tego solno - żrącego syfu na asfalcie nie ominiesz ani się przed nim nie zasłonisz szczególnie jak jest tak mokro . Wolą poczekać, aż asfalt przeschnie niż płakać nad korozją :whistling:

co Wy z ciepłych krajów, że 16* macie na temperaturomierzu? u mnie 6 zaledwie... ;)

oj pojeździłoby się.

Polac mu!!

i to jest dobra koncepcja :woot:

A co do latania to już nie długo, jeszcze moment, ja obstawiam jeszcze z dwa tygodnie byle by tylko asfalt był suchy :riding:

I ja jeszcze dzis rozpoczalem sezon ! Fakt,ze jest brudno mokro,slisko,ale 60km zaliczone.Z radosci jak wsiadalem na moto trzeslem sie z radosci jakbym pierwszy raz na randke szedl :-) Niestety motocykl usyfiony tak,ze kilka dni mi zajmie doprowadzenie go do stanu przed wyjazdem...Cos za cos.

I ja jeszcze dzis rozpoczalem sezon ! Fakt,ze jest brudno mokro,slisko,ale 60km zaliczone.Z radosci jak wsiadalem na moto trzeslem sie z radosci jakbym pierwszy raz na randke szedl :-) Niestety motocykl usyfiony tak,ze kilka dni mi zajmie doprowadzenie go do stanu przed wyjazdem...Cos za cos.

I nie podjechałeś do mnie się pochwalic jazdą  ;)  :decayed:  :decayed: