Jump to content

Yamaha Fz6

Jacuś
 Share

Recommended Posts

witam

wybór padł na yamahe fz6 2007r niejako że to pierwsza maszyna zależało mi na kupnie "pewniaka" kupiłem moto

w salonie Adrenalina Yamaha Grabowiec Sieradz krajowy pełna historia jeden właściciel... dołożony tłumik LEO VINCE przyjemnie mruczy:) oraz kanapa została zmieniona... poza tym fabryka...

post-1838-0-99091800-1359191204_thumb.jpg

post-1838-0-26352900-1359191302_thumb.jpg

post-1838-0-28730700-1359191316_thumb.jpg

Edited by Jacuś (see edit history)

Fazerek to jeden z bardziej udanych modeli yamahy. Osobiście preferuję wersję z owiewkami ale ta też niczego sobie :smile: Miłego użytkowania.

Nooo niezła!Co do pewniaka -  ta zasada powinna obowiązywać przy zakupie każdej maszyny, nie tylko tej pierwszej ;)

uwierz mi że dla kogoś kto rozpoczyna przygode z moto wybór nie jest łatwy a ten "PEWNIAK" to tylko w cydzusłowiu bo tylko maszyna...

Ładna sztuka, z ciekawości ile za nią dałeś ?

pisaliśmy o cenie na gg a i dzięki za wskazówki niejako dla świeżaka są bardzo cenne pozdrawiam

Edited by Jacuś (see edit history)

nooo Yamaha zacna, gratuluje zakupu

Piękna Yamaha :smile:

Też takiej poszukuję :smile:

Lans? co robisz? :smile:)

w końcu chcesz kupić coś do jeżdżenia? hehe

działkowy emeryt

witam

wybór padł na yamahe fz6 2007r niejako że to pierwsza maszyna zależało mi na kupnie "pewniaka" kupiłem moto

w salonie Adrenalina Yamaha Grabowiec Sieradz krajowy pełna historia jeden właściciel... dołożony tłumik LEO VINCE przyjemnie mruczy:) oraz kanapa została zmieniona... poza tym fabryka...

no... ładna ;-) ... dużo się zmieniło... kiedyś, lat temu parę firma Adrenalina pana J. ze względu na sprzedawane używane motocykle, cieszyła się sławą tak dobrą, że po forach netowych i prasie branżowej krążyły slogany "handlarze śmiercią"  :pout:  ... pogooglaj - napewno znajdziesz... ale czas mija i pewnie nie opłaca się już spawać jednego motocykla z dwóch albo trzech...

tylko dlaczego Fazer???  :woot:  ... toż to Fz6n a nie żaden Fazer...

no... ładna ;-) ... dużo się zmieniło... kiedyś, lat temu parę firma Adrenalina pana J. ze względu na sprzedawane używane motocykle, cieszyła się sławą tak dobrą, że po forach netowych i prasie branżowej krążyły slogany "handlarze śmiercią"  :pout:  ... pogooglaj - napewno znajdziesz... ale czas mija i pewnie nie opłaca się już spawać jednego motocykla z dwóch albo trzech...

tylko dlaczego Fazer???  :woot:  ... toż to Fz6n a nie żaden Fazer...

powiem tak szukałem motocylka przede wszystkim krajowego zalerzało mi na czytelnej historii a że są 3 kluczyki ks serwisowa instrukcja obsługi to dodatkowy atut  mało tego dostałem kontakt do pierwszego właściciela oczywiście zadzwoniłem potwierdził że moto jest ok (teraz kupił z adrenaliny fz8) oglądałem kilka moto to nie jest tak różowo... mam nadzieje że nie był spawany z 2,3 czy z 4 :disgusted:

• 3 weeks later...