Jump to content

Lisu93

Lisu93
 Share

Recommended Posts

Siemka wszystkim moja przygoda z motocyklami zacząłem w trzeciej klasie podstawówki. Oczywiście pierwszy sprzętem była motorynka  z biegiem czasu 600cc aktualnie śmigam suzuki gsxf1100  pozdro wszystkim  w szczególności dla ,,Kasia TT" która namówiła mnie da założenia tu konta LWG

Edited by Lisu93 (see edit history)

Witaj Mariusz :bye: miło,ze nareszcie sie pojawiles :smile: mi pozostaje jedynie dodać,ze moj tata zaraził mnie pasją,a Ty na maxa niegdyś rozbudziłes to uczucie :smile: wiec do zobaczonka na najblizszej wyprawie :riding:  LwG

czolem kolego.

masz fajne 2oo, jak poprawisz jeszcze te bledy ort. bedzie znakomicie ;)

czolem kolego.masz fajne 2oo, jak poprawisz jeszcze te bledy ort. bedzie znakomicie ;)

haha Mariusz widocznie bardzo wziął sobie do serca twoje słowa. Powitac kolege  

Gucio, i dobrze, kolega widac jest solidny i konkretny ;) jezdzac 1100 inaczej byc nie moze ;)

ps. a Kacha nadal nam tu dwuznacznie pisze: "Ty na maxa niegdyś rozbudziłes to uczucie" :biggrin:

Edited by jaquzie (see edit history)

Gucio, i dobrze, kolega widac jest solidny i konkretny ;) jezdzac 1100 inaczej byc nie moze ;)ps. a Kacha nadal nam tu dwuznacznie pisze: "Ty na maxa niegdyś rozbudziłes to uczucie" :biggrin:

ojjjjj noooo... :biggrin: szukacie dwuznacznosci - "kazdy interpretuje wedlug własnych zboczen" :decayed:  :decayed:  :angelnot: 

Gucio, i dobrze, kolega widac jest solidny i konkretny ;) jezdzac 1100 inaczej byc nie moze ;)ps. a Kacha nadal nam tu dwuznacznie pisze: "Ty na maxa niegdyś rozbudziłes to uczucie" :biggrin:

rozbudziłem  jeszcze czasy gdy śmigałem ogarem 200. To było coś :smile:

no w sumie co racja to racja widac ze chłopak konkretny ja jeszcze do mojej 600 się wprawiam a ten juz z grubej rury 1100 :biggrin::D:D (szerokosci Mariusz) hmmm pewnie Kasia TT ostro rozgrzewala tylnią kanape;);)

rozbudziłem  jeszcze czasy gdy śmigałem ogarem 200. To było coś :smile:

hihi :riding: dobra,wystarczy wiecej nie opowiadamy,bo jakos dwuznacznie to brzmi  :smile: :nono:

no w sumie co racja to racja widac ze chłopak konkretny ja jeszcze do mojej 600 się wprawiam a ten juz z grubej rury 1100 :biggrin::D:D (szerokosci Mariusz) hmmm pewnie Kasia TT ostro rozgrzewala tylnią kanape;) ;)

Tak...wtedy zajmowałam zacne miejsce plecaczka :biggrin: :angelnot: :angelnot: :angelnot: