Skocz do zawartości

Gdzie często 'suszy' policja


ffojtus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca wiedziałem w który dział to wcisnąć, mam nadzieje że wyszło nieźle :biggrin: Tutaj opisujemy miejsca w Łodzi i okolicach w których często widujemy policjantów z suszarkami czyhających na nierozważnych uczestników ruchu :)Kilka miejsc ode mnie:- Stacja BP zaraz za zjazdem z wiaduktu na ul. Włókniarzy (pod Mickiewicza) jadąc ze strony Zgierza- Rzgowska przy wylocie na Tuszyn, kawałek za szpitalem Matki Polki, tuż przed zjazdem na osiedle i krańcówkę autobusów linii 70 i 75- Rydza Śmigłego między ulicami Dąbrowskiego a Przybyszewskiego - często stoją po obu stronach, częściej jednak jadąc w stronę północy- Rzgowska zaraz za wiaduktem (z ulicą Śląską) jadąc na Tuszyn. Często tam łapią - ograniczenie do 50, a ludzi ponosi sporo więcej :P- Stacja Statoil na Piłsudskiego przed wiaduktem i wjazdem na parkingi Tesco- Przybyszewskiego przy zjeździe z wiaduktu przed ulicą Lodową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgierz - przy VW Idczak (zaraz za lasem wjeżdżając do Zgierza z Łodzi ulicą Zgierską), bardzo często.2. Trasa Konstantynów Łódzki - Pabianice:- Porszewice (tam płaciłam za porażającą prędkość 69 km/h, mój złom się dużo więcej nie rozpędzi, było chyba -30 stopni rano, więc uważałam, że nie będą stać),- Świątniki - tam chowają się z fotoradarem,- za Górką Pabianicką, w stronę Pabianic (to już z chyba Pabianice są, za budową obwodnicy) po prawej stronie jest duży plac przed bazą MPK, ograniczenie 60 km/h3. Pabianice - ul.Partyzancka (to ta "obwodnica Pabianic" w kierunku z Łodzi do Łasku), jadąc od strony Ksawerowa, za pierwszymi światłami w Pabianicach, po lewej stacja Orlen (zakaz skręcania na stację jadąc od Ksawerowa - linia ciągła podwójna), a po prawej plac - parking, tam nawet po 2, 3 radiowozy stoją i łapią hurtem. ;)4. Zgierz - wjeżdżając z Łodzi od ul. Szczecińskiej, za lasem, po prawej przy jednostce wojskowej Straż ustawiała się z fotoradarem (chyba też łapie od tyłu), chociaż już dawno ich nie widziałam w Zgierzu, albo kawałek dalej za torami, po lewej jest pętla autobusowa, tam policja czasami się ustawia. 5. Łódź - Zgierska, przy zajezdni Helenówek - łapią objeżdżających korek na Zgierskiej, przejeżdżających prosto do Zgierza pasem dla lewoskrętów.6. Łódź, Szczecińska przed cmentarzem od strony Zgierza, ograniczenie 40 km/h, parę razy widziałam policję.7. Ksawerów, jadąc w stronę Łodzi, od czasu do czasu, kawałek za światłami, po prawej stronie ustawia się policja.8. Pabianice - jeszcze raz ul. Partyzancka, przy zakładzie Philips (tzw. żarówka) - Straż ustawiała się z fotoradarem po prawej stronie jadąc w kierunku Łodzi.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie widzialem, ale pamietam ze czesto stawali tez:1. Pomorska, zaraz za Lumumbowem, na nasypie przy zjezdzie w Poronińska (do szpitala)2. Kopcińskiego, między Narutowicza a Pilsudskiego, w strone Dąbrowy, zaraz za wiaduktem, za wystajacym budynkiem (przed hurtownia Herkules)3. Rokicińska, w strone centrum, kolo Widzewskiej, za wiaduktem, paredziesiat metrow za radarem, tuz przed stadionem Widzewa4. Brzezinska, w strone Brzezin, przed M1, zaraz za wiaduktem5. czasem widze, jak stoja na rogu Pilsudskiego/Kopcinskiego lub Pilsudskiego/Nowa i lapia tych, ktorzy zawracaja na Pilsudskiego na swiatlach na skrzyzowaniu marszalkow, zeby zawrocic w strone Centralu - a tam nie wolno zawracac :>

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wjeździe do Ozorkowa od Łodzi (przy zjeździe do centrum), często stoi Alfa i strzela przód jak i tył (działa jak fotoradar stacjonarny), ostatnio nawet na motórach tam stacjonują.

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wjeżdża do Konstantynowa to na mostku widziałem ze 2 razy i trochę dalej się też chowają za szynami na przeciwko co są restauracje ze 3 razy tam ich widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Strykowskiej przy wyjeździe z Łodzi w kierunku Łowicz/Warszawa (14):1. za ostatnimi światłami (skrzyżowanie Strykowska/Inflancka) przy cukierni Jaś i Małgosia2. przy salonie peugeota za charakterystycznym (jak na Strykowską) stosunkowo ostrym zakrętem (ograniczenie do 50 km/h)3. na wysokości stacji benzynowej Preem (Strykowska 208)4. na obwodnicy Strykowa (po zjeździe z autostrady ograniczenie do 70, a potem 50 km/h) - najczęściej auta nieoznakowane5. miejscowość Krępa - przystanek autobusowy

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj był "Dzień bez samochodu". Tych co się nie dostosowali - łapali ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylocie z Konstantynowa w stronę Lutomierska na górce i zaraz za nią bardzo często stoją w weekendy, prawie w każdy weekend jakiś patrol się tam ustawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są jeszcze 2 stałe miejsca w Pabianicach: - ul Świetlickiego, śmietnik stoi na wysokości myjni samochodowej jak się jedzie od strony Bełchatowa - ul Moniuszki, od rynku do ul Wiejskiej co chwile jest ograniczenie do 30!! Stoją z fotoradarem codziennie na wysokości szkoły w obu kierunkachOczywiście miejsca wskazane przez Patrycję również bardzo często są obstawiane przez stróżów prawa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie Gałków Duży - Andrespol/ Stacja Notex jest sporo miejsc gdzie się ustawiają.Zaczynając od okolic mojego domu:Gałków Duży - ul. LudowaGałków Mały - okolice ul. Wojska Polskiego - tartak - opuszczając las pomiędzy Justynowem i Gałkowem MałymLas pomiędzy Justynowem i Gałkowem Małym, przy torach jest uliczka prowadząca do magazynów wojskowychJustynów - przy samym lesie w drodze do Gałkowa MałegoJustynów - jadąc od Andrespola za mostkiem pierwsza uliczka w prawo lub na przeciwko nowych domków przed wzniesieniemTo są najczęściej odwiedzane lokalizacje chyba, jeśli ktoś zna jeszcze jakieś w tym rejonie to proszę o dopisanie....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często stoją z laserem na drodze ze Zgierza do Jedlicz (ul.Wiosny Ludów)...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

na Łagiewnickiej w dołku przy lesie (ograniczenie 40km/h)na trasie Zgierz-Stryków wylatując od strony Łagiewnik czają się na przystanku autobusowym (wcześniej również ograniczenie do 40km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...