Jump to content

Yamaha Fj 1200

achmed
 Share

Recommended Posts

Witam, w końcu moge się pochwlić swoim pierwszym moto

Rocznik 1985

Przebieg: 57000 tyś

Nie wiem co jeszcze by tu napisać, kupiłem ją jakieś 2 miesiące temu, była oczywiście w fabrycznym malowaniu biało niebieska, pierwsze co poszło to zmiana lakieru i delikatne połatanie owiewki czołowej... Niezdarny poprzedni własciciel,

Czekam na komentarze czy teraz w tym malowaniu wygladą lepiej czy gorzej

Pozdrawiam

Achmed

post-1630-0-93479800-1358705122_thumb.jpg

post-1630-0-93861000-1358705203_thumb.jpg

Albo zdjęcia są tak fatalne albo ten lakier - wygląda bynajmniej dziwnie. Czemu nie ma przedniej szyby przezroczystej?  :decayed:

Trzymam kciuki, żebyś był zadowolony. Motocykl trochę przypomina ten, którym Tom Cruse jeździł w Top Gun.

Najważniejsze, żeby silnik był w dobrej kondycji :smile:

1985 to już chyba tylko na spokojne latanie :biggrin:  W moich rekach za dlugo by nie pojezdzil :P  A z tym kolorem to przecudowales troche :biggrin:

... ale tak jak koledzy pisza, najwazniejsze zeby sie wlascicielowi podobal :smile:

Edited by Lans (see edit history)

Kolega miał takie dwie sztuki , miałem okazję dosiadać, pomimo swoich latek to bardzo poczciwe sprzęty, jeśli oczywiście serducho zdrowe .Potrzebują trochę więcej wachy niż nowsze modele , chociaż to może zależy od stylu jazdy.Co do malowania to rzecz  gustu,ze zdjęć to raczej nic konkretnego się nie wywnioskuje .Jesli to jest pierwsze moto to radził bym tak z umiarem operować manetką z umiarem, ,,ona'' też potrafi, wież mi :bye:

Fajny klasyk, mi też przypomina tego z TopGun :smile: Malowanie, rzecz gustu.. Ale tą szybę to wymieniłbym na przezroczystą, bądź obojętnie jaką byle nie malowaną lakierem. Pozdro :smile:

Szyba byla peknieta i pociagnieta tasma na znak x. Na razie tak polatam i moze w przyszlosci zmienie szybe na fabr. Fotki sa kiepskie. Zobaczycie na spotkaniu jak wyglada w realu.

Tak pierwsze moto. Serducho zdrowe. Oby jak najdluzej.

No to w porządku i przyjemności z jazdy, swojego czasu myslałem o takiej , a docieraliśmy tą kumpla nawet na peronie jak był jeszcze dw. Fabryczny , do puki  panowie z SOK nam nie przeszkodzili  . ale był ubaw :riding:

• 3 months later...

To bardzo wytrzymałe sprzęty, jeśli zadbasz to powinna długo posłużyć. W mojej mam silnik pochodzący od FJ-ty. Powodzenia.

Michallica

Fajny klasyk, mi też przypomina tego z TopGun :smile: 

Malowanie, rzecz gustu.. Ale tą szybę to wymieniłbym na przezroczystą, bądź obojętnie jaką byle nie malowaną lakierem. Pozdro :smile:

W TOP GUN  jeździł Kawasaki GPZ 900R

FJ to baaardzo wytrzymały sprzęt - niech sie sprawuje!