Jump to content

To Białe G....

pecha
 Share

Recommended Posts

Sorry a;e wy się nie znacie  :angelnot:  ta blacha ma  za zadanie odśnieżać przed kołem śnieg  :decayed:  :decayed: jak większa zaspa białego G.... :angelnot:  :angelnot:

no dokładnie trochę lipnie to wygląda, trzeba było załatwić tablice na styl amerykański taką malutką.

Ps. Nawiązując do pługa nie wiem czy widzieliście ale ostatnio modne się stało dołączanie do fajnych ala terenowych samochodów pługów od jelcza, znajomy ostatni u Idczaka wypożycza czy leasinguje touarega z takim wielkim pługiem :smile: . Na mieście widziałem też jakiegoś amerykańca który nawet miał piaskarkę z tyłu, bomba :woot:

działkowy emeryt

no dokładnie trochę lipnie to wygląda, trzeba było załatwić tablice na styl amerykański taką malutką.

Ps. Nawiązując do pługa nie wiem czy widzieliście ale ostatnio modne się stało dołączanie do fajnych ala terenowych samochodów pługów od jelcza, znajomy ostatni u Idczaka wypożycza czy leasinguje touarega z takim wielkim pługiem :smile: . Na mieście widziałem też jakiegoś amerykańca który nawet miał piaskarkę z tyłu, bomba :woot:

touareg to się nadaje... na zakupy do supermarketu albo na wyjazd do opery :giggle:

US tablica mieści się tam gdzie jest bird, demontuje się plastikową część zderzaka i przykręca tablicęUS tablica mieści się tam gdzie jest bird, demontuje się plastikową część zderzaka i przykręca tablicę

Tablica w tamtym miejscu - po środku - wygląda jeszze gorzej

Wolę mieć tablicę zamocowaną tak (nie za szybą) i się nie martwić o Policję niż być kontrolowany za każdym razem jak mnie widzą. Na razie zatrzymują co 2 spotkanie ;)

• 1 month later...

touareg to się nadaje... na zakupy do supermarketu albo na wyjazd do opery

Jak pogoda pozwoli i jak mechanik skączy 2 projekt to zapodam film jak odsnieża się uazem  :riding:  :riding:

Podobają mi się takie powozy :smile:

w dodatku kolor czarny pasuje idealnie.

Jeszcze troche i się zacznie latanko, wszędzie zapowiadają ocieplenie :biggrin: