Skocz do zawartości

Motocykliści na czterech kołach


ffojtus

Rekomendowane odpowiedzi

po sprzedaży E30 głupio trochę mi było bez sportowego samochodu

w koncu nie wytrzymałem i kupiłem coś innego

powróciłem w moje stare klimaty :biggrin:

Dołączona grafika

Co to jest? Batmobil? ;-)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie poruszam się Fordem Focusem Mk1 r99 kombi 1.8 115KM przebieg obecnie to dopiero 80600km kupiony był od pierwszego właściciela.

Wcześniej był Opel Vectra r98 kombi 2.0 DTH 101KM zakupiony jako pierwsze moje autko od starszego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak Scyzer Alfa 156 1,6 TS i odkąd ją mam czyli od pół roku wbrew wielu opinii na temat włoskich samochodów "odpukać w niemalowane" nie mam z nią dużych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia ujeżdżam Hondę Civic VII - 2004 rok, silnik wystarczający 1.6 V-TEC, 110KM. Daje radę, dynamiczne poruszanie się jak najbardziej i zadowalający v-max :smile: Gdy chcę po...pojeździć szybko, to wsiadam na motocykl :riding: Spalanie stoi na przyzwoitym poziomie: 7,5l w mieście oraz 5,8l na trasie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Poniżej fotka z wakacji, jeszcze przed przyciemnianiem szyb

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak Scyzer Alfa 156 1,6 TS i odkąd ją mam czyli od pół roku wbrew wielu opinii na temat włoskich samochodów "odpukać w niemalowane" nie mam z nią dużych problemów.

 

Bo w alfach poza zawieszeniem nic się nie psuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o 4 kółka to czeka na mnie Volvo v40 1.9TDI z 2003r. oraz okazjonalnie cytryna DS5 silnik 2.0 160KM z hakiem, a dwa kółka się szykują tylko nie wiem czy jeszcze na ten rok kupować czy w przyszłym, ale w planach 600-ka chyba yamaha thundercat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

upsss

 

szkoda auta ale co z tobą?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale ja już do niego nie wsiądę :smile:

 

Dobre. Obyś sam nie kupił takiego następnego bo już nie wysiądziesz :biggrin:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Obyś sam nie kupił takiego następnego bo już nie wysiądziesz :biggrin:

 

Ale o co Ci chodzi? Autko jest prawie nienaruszone :P

A tak na serio to silnik prawdopodobnie z niego wyjmę ze skrzynią, fotele i dach brezentowy bo tylko to się ostało...

Edytowane przez Luki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...