• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
ffojtus

Motocykliści na czterech kołach

229 postów w tym temacie

To może nowy temat. Tutaj opisujemy samochody \ auta \ puszki, którymi poruszamy się na co dzień, bądź też od święta:P Skoro zakładam temat, to może będę pierwszy:)Honda Civic 2002 1.6 v-teczapraszam do przedstawiania swoich maszyn :smile:

ja dopiero zaczynam prawko ale już czeka a4 2.5 TDi v6;]

Matiz i Renault Megane 1,4 ;) Od czasu do czasu BMW 5 2.0 diesel ;)

To ja tez sie pochwale :biggrin: Audi A4 ;)

VW Sirocco i Honda Accord

A ja Wam napisze, ze zamiast puszki poruszam sie niemal WYLACZNIE 2oo - czy rower, czy skuter czy 'duze' moto. Zyjąc w takim miescie jak Łódź dla mnie po prostu nie ma sensu uzywac samochodu, a i jeszcze dodatkowo to miasto zapychac kolejnym zlomem na 4 kolkach Dołączona grafika

a co z zima??:P przeciez na rower nie wskoczysz.... :biggrin: chociaż do odwaznych swiat nalezy :P:biggrin:

a co z zima??:P przeciez na rower nie wskoczysz.... :biggrin: chociaż do odwaznych swiat nalezy :P:biggrin:

Jak to nie? :smile: Zimą i rower i skuter. Wystarczy sie odpowiednio dobrze ubrac. Tylko gdy jest duzo sniegu i sie po prostu w ogole nie da jechac, to wtedy staram sie generalnie w ogole nie ruszac z domu albo jak juz musze, to ewentualnie wtedy pieszo lub/i MPK :>Oczywiscie - zdarza mi sie czasem wsiasc za kierownice samochodu - ale jednak to sa raczej sporadyczne wyjazdy typu 'zawiezc kota do weta' czy cos w tym stylu. Osoby majace dzieci zdecydowanie potrzebuja 4oo, ale poki sam nie mam nie czuje potrzeby posiadania autka :)BTW: to chyba nie offtopic? :smile: Bo interesuja mnie tez Wasze opinie nt. samego uzywania 4oo w miescie ;)

jak dodajemy "od czasu do czasu", to u mnie jeszcze Civic 2007 1.8 iV-tec ;)fajne podejście tylko z dwoma kołami, chociaż dla większości pewnie nie wykonalne;( przykładowo nie pojadę na egzamin w garniturze na rowerze...:P

Toyota Corolla 2004 1.6 vvt iVW Golf VI 1.4 TSI - ale to rzadko, bo moja mama tym autem głównie jeździWcześniej była Vectra B 1.8 kombi- super auto:)a przed vectrą polonez atu plus:D Ale nie miałem wtedy jeszcze prawka, choć udało mi się w nim w pole wjechać

A ja Wam napisze, ze zamiast puszki poruszam sie niemal WYLACZNIE 2oo - czy rower, czy skuter czy 'duze' moto. Zyjąc w takim miescie jak Łódź dla mnie po prostu nie ma sensu uzywac samochodu, a i jeszcze dodatkowo to miasto zapychac kolejnym zlomem na 4 kolkach Dołączona grafika

Słuszne podejście :biggrin: Też czasem wole podjechać rowerem, niż stać n godzin w korku. Swojego czasu parę razy przejechałam się rowerkiem ze Zgierza do Pabianic do pracy, zajęło mi to niespiesznym tempem niecałe 1,5 godziny (dla porównania samochodem w korkach ok. godzinę, a MPK 2 godziny z dojściem na przystanki). Ale żeby codziennie dojeżdżać, to bym chyba nie dała rady. Miałam w planach w tym roku latem częściej tak jeździć, ale pogoda pokrzyżowała plany.

nie no, MPK to odpada w ogóle... tzn. w teorii, bo w praktyce to czasem nie ma się wyboru:( Chociaż w perspektywie jazdy naszymi autobusami, to ja się wolę przejść z buta. rower rlz. :smile: Jeżeli są tu jacyś zapaleni rowerzyści to w sumie w dziale Off Topic można założyć osobny temat, ino żeby tu się za duże OT nie robiło :smile:

Na co dzień poruszam się Volkswagenem Polo 1.1 :P Spalanie 8-9l LPG <3A czym jeżdżę od czasu do czasu nie będę pisać, ponieważ to nie są moje samochody i nie chcę mi się wymieniać :P

Renault Laguna II 1.6 16V '01 z gazem oczywiście

Micra w automacie i z webasto (wersja skandynawska ale kupiona w UĆ town ;) )

Tak wyliczę co miałem.

Fiat 125p x2

Fiat 126p

FSO 125p

Mercedes W 123 2,4D Automat

Mercedes W 123 3,0D Automat

Opel Rekord 2,0

Opel Senator B 3,0 12V Automat

Opel Senator B 3,0 24V Automat

Opel Sintra 3,0 V6 Automat

BMW E39 2,5 TDI Automat

Alfa Romeo 156 1,9 JTD

Obecnie mam

Alfa Romeo 146 1,4

Alfa Romeo 166 2,0

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

krzysiek, miałeś do tej pory jakieś techniczne / mechaniczne problemy z tymi Alfami? Wiadomo jak się mówi o alfach: "piękne samochody, ale kierowcy alf nie pozdrawiają się na drodze, bo rano już się widzieli w serwisie". Mój wujek jeździ alfą 156 (taką jaką miałeś) i do tej pory nie miał żadnych problemów. Jak u Ciebie? - bo widzę że obecnie 3-cią przerabiasz :]

ps. Alfa 166 - piękność < 3 :smile:

Zależy jak była dbana.156 miałem z Nederlanden mało paliła tyle,że za mała troszku na mnie choć w kombi.

A 166 od "polaka" stała w garażu od prawie roku. Niby cacy ale w miesiąc 4tyś wrzuciłem mam nadzieję ,że tyle jej wystarczy. :whistling: by posłuszna była.

Fakt ponoć lubią mechanistów.

Mojej zapowiedziałem, jak jeszcze raz wyskoczy z czymś po wyżej 3-stówek to będzie miała przechlapane. Jak na razie słucha się. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

A ja się poruszam dużą kropką czyli Fiatem Grande Punto 1.4 77KM 8v '08. Auto mało zrywne, pali ok 8-9l pb95 na 100km, a w zimę potrafi wyjść z 10 litrów. Wcześniej poruszałem się bobkiem przez 3 lata, cudowny samochodzik.Aut okazjonalnie dosiadanych nie wymieniam, bo nie ma sensu ;)

Chociaż ja nie mam prawka i swojego auta to na co dzień poruszam się e30 88r touring po swapie na 2.5 ze szperą :decayed:

Chociaż ja nie mam prawka i swojego auta to na co dzień poruszam się e30 88r touring po swapie na 2.5 ze szperą :decayed:

nice!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

brobet A robi robotę :biggrin:, co w niej dżemie :P ?. Pecha zapraszam www.bmw3er.pl i Łódzkie spoty bmw.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się