Jump to content

Akcesoria I Ciuchy Do Enduro.

piotreklodz
 Share

Recommended Posts

Hej.

Podpowiedzcie mi gdzie w Łodzi znajdę jakiś sklep dobrze zaopatrzony w ciuchy, akcesoria enduro.

Na razie chodzi mi o zbroję i ochraniacze na kolana. Wszystkie sklepy któe znam są bardzo ubogie w takie rzeczy, jedyne zbroje jakie mają to jakaś chińszczyzna za 180-200zł.

Poszukuję konkretnie zbroi ufo scorpion i porządnych nakolanników.

Wiem że są na allegro, ale bez przymierzenia się nie zdecyduję.

SKlep na Piotrkowskiej 176 (przy Milnowej) jest ciągle zamknięty, ktoś wie co się z nim dzieje?

działkowy emeryt

Motopublica - aktualnie na Włókniarzy vis a vis dw. Łódź Kaliska (duży czoper na dachu budynku).

Mają buty, nakolanniki, zbroje, buzery, rękawice, kaski, itd... zobacz - może tam akurat?

ja jezdze na quadzie to zaopatrujemy sie tez w Głownie przy samej trasie przed swiatłami w Głownie.

• 4 weeks later...

Ufo scorpiona masz w dwóch rozmiarach m/s und l/xl. Przy moich 172 i 70 kg pierwszy rozmiar idealnie leży.

Uważaj na podróby scorpiona bo pełno ich.

Jak chcesz pancerne nakolanniki weź pod uwagę thor force.  Mam je i jestem zadowolony. Jeno trzeba się do nich przyzwyczaić trochę bo  są dosyć masywne. Schowanie ich pod spodnie to wyzwanie :smile: Zakrywają połowę piszczeli i przy niektórych butach może być problem.. Swoje thory wpuszczam w buta i dosłownie mam koniec regulacji na zapięciu buta. Ale jako zespół but+nakolannik idealnie się uzupełniają :smile:

Jak chcesz mogę zrobić foto jak leżą na nodze z buciorami :smile:

Edited by Dawid Xrv (see edit history)

Masz bezpośrednie porównanie oryginalnego scorpiona ufo z podróbkami?

Bo zastanawiam się czy warto dopłacać 3 stówki...

Nie, bezpośredniego brak. W rękach tylko ten prawdziwy ufo.

Szukając zbroi i czytając wyszperałem na forach, że zbroje imitujące scprpiona, datex itp. wykonane są z twardego, mało-elastycznego materiału. W scorpionie część ochraniającą pierś pod naciskiem ręki możesz wygiąć, jest sprężysta, w podróbkach już jest twardo co może być wkurw...e przy układaniu się na ciele. Ale i tak najlepiej byłoby założyć jedno i drugie i porównać. Zaraz poleci pw

• 2 weeks later...
  • 7 months later...