Jump to content

Lazy An (anetaisuzi)

Lazy An (anetaisuzi)
 Share

Recommended Posts

Lazy An (anetaisuzi)

Witam wszystkich
ja dopiero zaczynam przygode z motocyklami , co prawda mam już w garażu 650 i przejechałam nią ze 4 razy po 4 kilometry w tą i spowrotem, a wykręcał mi ja mąż. A tak w ogóle to zdałam już teorię i wyjeździłam 2 ha na kursie. Może mi sie uda do 19 stycznia, a jak nie to na wiosnę. Nie da się opisać tego co poczułam wsiadając na motocykl mimo że już jestem w wieku przedemerytalnym jak na motocyklistkę 3.. z przodu. Muszę udowonić mężowi, że w tym wieku też można świetnie jeżdzić może i na jednym kole.. Trzymajcie za mnie kciuki aneta Dołączona grafika No i zdałam na nowych zasadach

Edited by anetaisuzi (see edit history)

Siema: :riding: Dży dży już ksywe nowej koleżance wymyślił :decayed: :decayed:

Więc jeszcze raz cześc Aneta rakieta :biggrin: :D

Powodzenia na egzaminie :P

Lazy An (anetaisuzi)

Siema Jędrek Mędrek

Siema: :riding: Dży dży już ksywe nowej koleżance wymyślił :decayed: :decayed:

Więc jeszcze raz cześc Aneta rakieta :biggrin: :D

Powodzenia na egzaminie :P

No nie jak ja tego Jędrka Mędrka na wiosnę dorwę to na glebę dobra niech Wam będzie rakieta pasuje do charakteru

Jędrek Mędrek dobre he he :biggrin: :D :biggrin: miło mi :biggrin: oj jak tylko zawitasz w sezonie na Della na pewno spotkamy się ;) ;)

Suchy zmień Anecie nicka na Aneta rakieta :biggrin: :D

Edited by daniel33650 (see edit history)

Jędrka Mędrka

Niestety Jędrek nie równa się do Jerzego najwyżej do Jurka więc nie trafne porównanie :smile: ale Aneta Rakieta to co innego :>

Lazy An (anetaisuzi)

Jędrek Mędrek dobre he he :biggrin: :D :biggrin: miło mi :biggrin: oj jak tylko zawitasz w sezonie na Della na pewno spotkamy się ;) ;)

Suchy zmień anecie nicka na Aneta rakieta :biggrin: :D

Daniel bo pan Suchy zmieni Ci Daniela na me.n.la. ok żarty żartami na Della mam bliziutko znam się z kilkoma doświadczonymi motosmigaczami więc może mnie zabiorą a tak w ogólę to już organizuję babską drużynę

Daniel bo pan Suchy zmieni Ci Daniela na me.n.la. ok żarty żartami na Della mam bliziutko znam się z kilkoma doświadczonymi motosmigaczami więc może mnie zabiorą a tak w ogólę to już organizuję babską drużynę

Mamy już jedną babską drużyne :decayed: :decayed: wystarczy :decayed: :decayed: SPoko ale Daniela na MENA :biggrin: :D

Lazy An (anetaisuzi)

Niestety Jędrek nie równa się do Jerzego najwyżej do Jurka więc nie trafne porównanie :smile: ale Aneta Rakieta to co innego :>

No masz racje Sorry Jurek - Mędrulek to brzmi dumnie

Witaj :biggrin:

Cześć

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

• http-~~-//www.youtube.com/watch?v=yBiKY31z6ok

Prosze :biggrin: haha a co to znaczy Mędrulek??
To znaczy że film wideo jest prywatny :whistling: :whistling:

Cześć ;) miło powitać ;) i trzymam kciuki za udane chwile na motorku ;) A tak nawiasem mówiąc to wiek tu nie ma żadnego znaczenia, w każdym wieku można zacząć wystarczy chcieć, a jazda to tylko sama przyjemność i tego życzę :smile:

do zobaczenia w sezonie ;)

Lewa w Górę! :riding:

Lazy An (anetaisuzi)

Witaj Aneta http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Babska drużyna jest już zorganizowana i fajnie że kolejna motokobitka do nas dołącza :smile:

Oby do wiosny i do zobaczenia na pewno :riding:

Witaj Marta Wszystko jasne Na wiosnę dołączam PZDR.