Jump to content

Przedni Amortyzator W Gilera Eaglet

Paczenko
 Share

Recommended Posts

Witam , mam problem ponieważ chciałem ostatnio wymienić uszczelniacze w przednim amortyzatorze . Odałem go do serwisu na Inflanckiej 8 lecz mechanicy twierdza że nie mogą odkrecić górnych korków bez zniszczenia lag . Czy zna ktoś może jakiś warsztat zajmujący się typowo zawieszeniami motocyklowymi lub wie co w takiej sytuacji zrobić ?

Edited by Paczenko (see edit history)

Moim zdaniem najlepiej było by je przykręcić do motocykla, ale skręcić tylko śróby przy dolnej półce i wtedy założyć klucz na korki i odkręcić, musi pujść nie ma bata, a wtedy lag nie zniszczysz napewno ;)

działkowy emeryt

primo - zmień szybciutko mechaników - ci niech idą naprawiać traktory

secundo - da się np tak jak sugeruje kolega desantowiec powyżej, ale jest jeszcze parę innych skutecznych metod - podstawa to dobre narzędzia i mocny, pewny chwyt lagi

tertio - wujek google nie gryzie - dlaczego nie szukasz? -> http://www.eaglets.pl/forum/viewthread.php?thread_id=4988

quatro - poszukaj na forum mechanika - jest ich przynajmniej kilku (Jakubko, MadPaweł...) - każdy zrobi to skutecznie i bez fochów - bo w końcu za Twoje talary ;-)

Wiem jak je rozłożyć lecz nie mam takiego klucza aby to odkręcić dlatego oddałem je do serwisu ale dzwoniłem jeszcze do 5 i oddam je gdzie indziej . Za rady bardzo dziękuje .