Jump to content

Yamaha R6 :)

Adasi
 Share

Recommended Posts

Moja (pierwsza) maszyna, już tęsknię za wiosną....

Pełna seria prócz:

- migacze które trzeba zmienić, bo są raz że nie widoczne, dwa że się rozpadają.....

- wydech Scorpiona.... różowy :biggrin:

w planach:

- zmiana klamek

- zmiana tankpada bo jest częściowo podarty

Do tej pory przejechałem dopiero ze 2tyś km. Narazie jest fajnie, ale jak tylko się zacznie wiosna to jadę na jakieś doszkalanie techniki jazdy. Przyda mi się napewno....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by Adasi (see edit history)

ale jak tylko się zacznie wiosna to jadę na jakieś doszkalanie techniki jazdy. Przyda mi się napewno....

Na dell-u masz za darmo szkolenia,ładne moto

Tak na prawdę kupiłem ją, bo akurat kumpel sprzedawał i było pewne moto do wzięcia za dobre pieniądze :smile: Inaczej pewnie dalej bym się zastanawiał, że a może kupić a może nie hehe.

Znaczy teren :decayed:

Nie zauważyłem nawet. Na szczęście to nie moje dzieło tylko skuterzysty który się wpier@*( na moje miejsce parkingowe....

Na dell-u masz za darmo szkolenia,ładne moto

A na dellu bywałem bardzo często jak jeszcze było ciepło. Wolę sobie na torze polatać i się co nieco poduczyć.

Edited by Adasi (see edit history)

działkowy emeryt

Wolę sobie na torze polatać i się co nieco poduczyć.

zdecydowanie dobry ruch, bo tylną gumę masz "miszcza prostej" :decayed:

... ładny motocykl! :riding:

zdecydowanie dobry ruch, bo tylną gumę masz "miszcza prostej" :decayed:

... ładny motocykl! :riding:

To fota zrobiona, jak moto miałem przez tydzień. Już jest zdecydowanie lepiej.

Dzięki

Dzięki

znaczy moto już tak ładnie nie wygląda? :biggrin:

Raczej nie sądzę, żebyś podniósł skilla w tak krótkim czasie - chyba, że mieszkasz w słonecznej Hiszpanii i codziennie kręcisz kilkadziesiąt kilometrów po winklach ;)

Co do motocykla - mega fajny, wiem coś o tym :biggrin: Moja jest minimalnie młodsza, ale też jeszcze na gaziorach ;) Poleciałeś trochę z tym pierwszym sprzętem, ale podobno do odważnych świat należy. Trzeba tylko pamiętać, żeby zachować rozsądek, żeby ten świat nadal był Twój :P

Ahh i chcę fotkę motocykla z drugiej strony - zaintrygował mnie ten różowy komin :biggrin:

a z 2 strony chou chou z różową kokardką na uchu przywiązany do owiewki ;)

Raczej nie sądzę, żebyś podniósł skilla w tak krótkim czasie - chyba, że mieszkasz w słonecznej Hiszpanii i codziennie kręcisz kilkadziesiąt kilometrów po winklach ;)

Musisz uwierzyć na słowo zatem ;) Rewelacji nie ma, ale na pewno idzie mi zdecydowanie lepiej.

Co do motocykla - mega fajny, wiem coś o tym :biggrin: Moja jest minimalnie młodsza, ale też jeszcze na gaziorach ;) Poleciałeś trochę z tym pierwszym sprzętem, ale podobno do odważnych świat należy. Trzeba tylko pamiętać, żeby zachować rozsądek, żeby ten świat nadal był Twój :P

Mam dużo doświadczenia w wyścigach torowych (ulicznych też ;) ) z samochodu, mimo że dużo ludzi mówi że to nie ma żadnego znaczenia jestem odmiennego zdania. Staram się zdecydowanie nie szaleć, a jeżdżąc w paczkach staram się trzymać bardziej z tyłu.

Ahh i chcę fotkę motocykla z drugiej strony - zaintrygował mnie ten różowy komin :biggrin:

Kurde musze jakiś fotek poszukać, bo teraz moto stoi u kumpla.

a z 2 strony chou chou z różową kokardką na uchu przywiązany do owiewki ;)

Dokładnie tak jak mówisz ;) Róż power!

Czyżby Adaś wstydził się tego różu ? :smile:

Wstydził to nie, cieszę się że tak to wszystkim humor poprawia. Dawno nie byłem obiektem tylu dowcipów hehehhe ;)

Podrzucę fotę komina wkrótce.

Lepszej foty niestety nie mam:

Dołączona grafika

Musisz uwierzyć na słowo zatem ;) Rewelacji nie ma, ale na pewno idzie mi zdecydowanie lepiej.

Mam dużo doświadczenia w wyścigach torowych (ulicznych też ;) ) z samochodu, mimo że dużo ludzi mówi że to nie ma żadnego znaczenia jestem odmiennego zdania. Staram się zdecydowanie nie szaleć, a jeżdżąc w paczkach staram się trzymać bardziej z tyłu.

Taaaaa ehh

Moto fajne ale trochę małe ;)

No i ten różowy. Jakby w sezonie ci nie poszło to mogę go dać córce ? ;P (to z filmu)

Sorry nie mogłem się powstrzymać ;)

W każdym bądź razie powodzenia

Edited by ridrick (see edit history)

Mam dużo doświadczenia w wyścigach torowych (ulicznych też ) z samochodu, mimo że dużo ludzi mówi że to nie ma żadnego znaczenia jestem odmiennego zdania. Staram się zdecydowanie nie szaleć, a jeżdżąc w paczkach staram się trzymać bardziej z tyłu.

Ja też dużo jeździłam na rowerze zanim wsiadłam na motocykl także wiesz, doświadczenie jest :P

A tak poważnie mówiąc 2 tys. km to nic, jeśli to Twój pierwszy motocykl, chyba, że jesteś jednym z tych forumowych talentów, które każdy motocykl ogarniają od ręki, ale to już osobna historia :biggrin:

Wydech powalający :biggrin:

Może zrobiłem i więcej niż 2tyś, nie wiem. Jednak oczywiście to nic. Tak samo jak w samochodzie, jak się przejedzie te 50-100tyś to można powiedzieć, że umie się jeździć - choć niektórym i 1mln km nie pomoże....

• 5 weeks later...

cenię ponadczasowy design tych r6 

postaw ją np przy jakimś nowszym sportowym szpeju to nie będzie zbytnio odbiegał swoją linią