Skocz do zawartości

Dlaczego Odzież Jest Ważna? Uwaga Drastyczne


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O głupocie greków chyba nie trzeba już więcej pisać opierająć się na ostatnich wydarzeniach w tym kraju dot. ekonomii i innych ciekawych zagadnień

Nazywanie całej nacji głupkami świadczy tylko o Tobie i Twojej ignorancji. Grecja po prostu była pierwsza... Włochy, Hiszpania, Portugalia i nawet Polska prędzej czy później do nich dołączą. To tylko kwestia czasu. Tutaj jest kwestia rozrzutności Greków i nie tylko Greków w sprawach socjalnych... a akurat w Polsce się na socjalu oszczędza. Tylko dlatego jeszcze do nich nie dołączyliśmy, ale to już dyskusja ekonomiczno-polityczna się robi.

 

Ja podałem jedynie przykład kraju, gdzie nie ma zakazów i obowiązku jeżdżenia w kaskach czy odzieży. Jeżdżą sobie jak chcą i mimo 40 stopniowego upału ludzie jeżdżą także w kaskach i odzieży. Ich sytuacja polityczna czy ekonomiczna nijak się mają do motocyklistów.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem i mnie boli jak jade i akurat nie mam kasku a chcialbym kogos zabrac, to wtedy daje mu/jej kask a sam jade bez na wlasne ryzyko ktore sam podjalem. Ale to jest moje zdanie i nic komu do tego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk odnośnie Grecji dostałeś priv żeby offtopa nie robić.

 

A co do tematu to nie chodzi o to żeby nakazać jeżdżenie w odzieży motocyklowej, a żeby uświadamiać forumowiczów czemu może ona zapobiec. Dla mnie nakaz jeżdżenia w czym kolwiek jest bzdurny. Bo im tyle zakazów/nakazów ile trzeba i tyle wolności ile można.

 

P.S. Wydaj mi się że potraktowałeś temat zbyt osobiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...