Jump to content

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Konrad85
 Share

Recommended Posts

Życzymy wszystkim jednośladowcom i plecaczkom

udanego sylwestra

suchego i ciepłego nowego roku

taniej benzyny

zdrowia

bezpiecznej i szerokiej drogi

:riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding:

Ode mnie również życzenia udanej dzisiejszej zabawy :biggrin:

A na Nowy Rok czyt. SEZON wspaniałych km, dobrze trzymających gum, taniej benzyny i no co najważniejsze bezpiecznych wyjazdów i szczęśliwych powrotów.

Oby do wiosny :riding: :riding: :riding:

Ja też dołączam się do życzeń :smile: - szampańskiej zabawy i jak ktoś mi to ostatnio powiedział dużo zdrowia w tym nowym roku- bo to najważniejsze !! dalej już wszystko jakoś się potoczy!:smile::riding:

:riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: do wiosny :smile:

Oby rozpoczęcie nowego sezonu było jak najszybciej , żeby zimy już nie było !!!!

Szczęsliwego nowego roku !!!

A dzisiaj mordy zachlać !!! :biggrin:

zyczenia2013

Najlepszego dla wszystkich forumowiczów i oby sezon zaczoł się jak najszybciej LwG :riding: :riding: :riding: :riding: :riding:

Najlepszego dla wszystkich forumowiczów i oby sezon zaczoł się jak najszybciej LwG :riding: :riding: :riding: :riding: :riding:

Sezon trwa cały rok :riding: :riding:

Tata Daniel zawsze ma racje tylko nikt go słuchac nie chce :biggrin: :D a więc Bartexx 23 łódź Dell wpadaj powitać nowy rok po motocyklowemu :riding: :riding:

z chęcią ale obawiam sie że moja "Jadzia" bedzie jeszcze dopieszczana w serwisie u kumpla,jak się uwinie do 23 to napewno przyjadę :riding:

Ile w chinach chińczyków , ile w indiach koralików , ile w polsce bocianów ,ile w turcji dywanów ,ile piasku w maroku tyle szczęścia w nowym roku wszystkim forumowiczą oraz forumowiczką życzy DANIEL33650!!! :biggrin: :D :biggrin: :D :biggrin: :D :biggrin:

Lepszego Sylwestra nie miałam...zakonczyłam stary rok i weszlam w Nowy z moją Hanią trochę ślisko ale sama przyjemność miny sąsiadów -bezcenne :biggrin: :D

Edited by Czarna_750 (see edit history)