Jump to content

Yamaha Fazer Fz6S

shadow
 Share

Recommended Posts

Sezon się zakończył więc jest czas, aby opisać swoją maszynę.

Fazera kupiłem w tym roku od pierwszego właściciela (polska maszyna). Miał na liczniku zaledwie 8 tys. km, więc od 2004 za dużo nie zrobił. Poprzedni właściciel jeździł nim sporadycznie.

Ja w pierwszym sezonie zrobiłem 2 tys. co i tak jest mało. W ciągu sezonu wymieniłem tylną oponę. Na przyszły sezon chce zakupić kufer.

post-676-0-90362600-1355155172_thumb.jpg

post-676-0-92657500-1355155180_thumb.jpg

post-676-0-26362500-1355155184_thumb.jpg

post-676-0-16503600-1355155188_thumb.jpg

post-676-0-08170100-1355155265_thumb.jpg

• 10 months later...

Maszyna fajna. Widząc takie przebiegi zawsze zastanawiam się po co ludzie kupują nowy motocykl i robią nim przez 9 lat aż 8 tyś km :smile:

Maszyna fajna. Widząc takie przebiegi zawsze zastanawiam się po co ludzie kupują nowy motocykl i robią nim przez 9 lat aż 8 tyś km :smile:

Po co? Pewnie dla samych siebie, aby w koncu spelnic swoje marzenie i zakupic ukochany motocykl prosto z salonu. Ale.. koszta rat za splacenie nowego nabytku + serwis gwarancyjny nie pozwalaja im na uzywanie tej nowozakupionej zabawki + krotki sezon w naszym kochanym kraju.

Oczywiscie to jest jakas tam bardziej lub mniej mozliwa teza na wytlumaczenie tej jakze dziwnej zagadki.

Chociaz musze przyznac, ze znalem jedego szpeca kt kupil nowe moto i nie zrobil nim nawet kilku tysi bo musial sprzedac gdyz nie starczalo mu kasy na pokrycie kosztow zakupu. Ale ten nie czekal az 8 lat ze sprzedaza  ;)

PS.

shadow gratuluje zakupu ;)

Edited by MaRRcin (see edit history)

Z mojej strony powiem tylko tyle ze mialem okazje na wyżej wymienionej maszynie polatać :smile: Motocykl prowadzi się naprawdę świetnie elegancko się zbiera no i właściciel zawsze dba aby lśnił i taki mały szczegół ma stopkę centralną czego w mojej maszynie brakuje i ewidentnie zazdroszczę ;) aaa i wydech robi naprawdę zacny basowy hasałas nic tylko gratulować takiego sprzętu