Jump to content

Klejenie owiewek

Lili
 Share

Recommended Posts

Chciałabym skleić swoje owiewki, niestety nie wiem jak się do tego zabrać :sad2: Poczytałam troszkę w necie i zakupiłam taki zestaw naprawczy składający się z żywicy epoksydowej (czy siakoś tak), utwardzacza i jakiejś maty. I... nie wiem co dalej :sad2: Kleił ktoś kiedyś owiewki? Może mi ktoś pomóc? jakaś instrukcja obsługi czy coś? xD jednym słowem help...

Generalnie szczerze Ci radze, żebyś się sama do tego nie zabierała. Jeżeli chcesz to mogę się zapytać, ponieważ mój znajomy oddaje owiewki do klejenia do pewnego profesjonalisty.

Za klejenie czachy było około 30-50 PLN. I było to zrobione naprawdę profesjonalnie ( klejone tworzywo to bardzo delikatne tworzywo ABS ).

Najtaniej u takiego dziadka w wiśniowej górze kawałek za Łodzią...podobno z całego województwa do niego jeżdzą bo robi tanio i dobrze :smile:

To ja zostanę stałym klientem xD Miałam iść do garażu i zrobić zdjęcia ale mi się dzisiaj nie chce. Może jutro wam pokaże jakie kobiety są zdolne xD

Ten dziadek znany jest w calym wojewodztwie mieszkam 5 min jazdy od niego i kiedys pojechalem z polamanym plastikiem to za wszyszystko wzial 2zl! Az mi sie glupio zrobilo i dalem mu 5 :biggrin:

• 3 weeks later...

Ja chcę okleić bak czarnej Hondy Hornet. Przeglądam zdjęcia w internecie, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło... Marzy mi się coś oryginalnego, ale z klasą;p (płomienie i czaszki to zupełnie nie mój styl) Macie może jakieś pomysły?

Kejt, honda-hornet.pl - tam bankowo znajdziesz wszystko czego Ci trzeba jeżeli chodzi o zabawy z hornetami ;] Dlaczego chcesz go obklejać? Cóż, jak chcesz oryginalnie i całkiem z klasą, to może po prostu kupić pokrowiec skórzany na bak? Nie wygląda to źle

Baaardzo zabawne!!! Jest jeszcze stan, pomiędzy czaszkami i plomieniami, a różowym futerkiem! nie popadajmy ze skrajności w skrajność;p

Czyli najprostszym rozwiazaniem bedzie kupno swiatecznego wydania Pani domu- wtedy daja za friko swiateczne naklejki :smile:. A tak powaznie to mozesz zalaczyc jakies foto z internetu gdzie zobaczylibysmy w jaki sposob chcesz to obkleic? Ja tego jakos nie widze :/

lucas666 jak chcesz do ja mogę dać ci namiary na lakiernika który wszystko robi klei owiewki maluje, mi poskładął motor po wypadku aż byłem zaskoczony z efektów jak byś chciał zobaczyć jego robotę to mogę podesłać fotki mojego motoru po wypadku i po tym jak on mi poskładał go:) Lakiernik godzien polecenia:)

• 1 month later...