Skocz do zawartości

Lewa w gorze


Bajzel

Rekomendowane odpowiedzi

Halo przecież kierowcy fiata brzydala zwanego multiplą się pozdrawiają to są poprostu osoby które widzą kogoś takiego samego bezguścia;D i się pozdrawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WE Włoszech nie witają się? Ogólnie jak to wygląda śmigając po europie? Witają się czy nie?

W Belgii jest zwyczaj machania. I jest jeszcze jeden zwyczaj. Jak cię jakiś motocyklista wyprzedzi to pozdrawia Cię lewą nogą zdejmując ją z seta.Jest to również podziękowanie kierowcą samochodów za ustąpienie miejsca czy wpuszczenie przed auto. Tyle zauważyłem na drogach w Belgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja pamiętam jak rok temu podczas jednych z jazd po mieście zatrzymałem się na światłach, podjechał inny motonita i pogadaliśmy sobie miło, potem inni pozdrawiali, i nikomu nie przeszkadzało, że miałem L na plecach... :smile:

Ja tak ostatnią sobotę stałem na światłach blokując pas (jechałem puszka) bo kolesiowi zgasło virago jak skręcał w Drewnowską z Włókniarzy.Pogadaliśmy sobie, odpalił i polecieliśmy w dalej w drogę :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja robię lwg. Pamietam moje podniecenie, wiadomo, mój motorek to 50tka i to taka dosyć mała, pomachałem gościowi znaprzeciwka na zzr1400. On mi odmachał z uśmiechem na twarzy (było widać :biggrin:). Pamietam że nie mogłem w to uwierzyć :biggrin:. Że ktoś na takim Motocyklu zwraca uwage na takich jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie ostatnio się zastanawiałam, czy w końcu się macha, czy się nie macha, bo mnie się to strasznie podoba ^^ Na początku wszyscy mi machali, ale ostatnio jakoś nie. Więc zasięgnęłam języka u tatusia xD No i tato stwierdził, że jeżeli wszyscy mają takie podejście, że ta druga osoba ma zacząć, to tradycja zaniknie. Od tamtej pory macham pierwsza i wszyscy odmachują. Mimo że moja cebra jest maleńka. I jak jakiś "duży" ścigacz nam odmacha to czuję jak mi cebra rośnie w oczach ;)Jedynie mam ciągle dylemat, czy jeżeli ktoś stoi na poboczu a ja sobie jadę obok, to mam machać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machać bo to od razu człowiekowi raźniej. A jak nie może machać to wystarczy delikatnie skinąć główka.Ja to mam ubaw jak czasem staje na światłach obok jakiegoś motocyklisty i ten drugi wygląda na wyjątkowo speszonego udając, że mnie nie widzi.Mam wrażenie jakby myślał, że ja chce się ścigać tylko czym ? cebula :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam ubaw jak czasem staje na światłach obok jakiegoś motocyklisty i ten drugi wygląda na wyjątkowo speszonego udając, że mnie nie widzi.Mam wrażenie jakby myślał, że ja chce się ścigać tylko czym ? cebula :P

A to często. I chyba nie chodzi o ściganie. Może mój skuter jest niegodny zauważenia :P W sumie lotto mi to :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zawsze macham jak tylko mogę, odmachuję wszystkim motocyklistą wszelkiego typu, skuterzystom, rowerzystom a nawet ledwo trzymającym się na nogach uczestnikom ruchu. Jeśli tylko ktoś czuje klimat i ma ochotę mnie pozdrowić to cieszę się i czuję się dumny że mogę mu odpowiedzieć :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machać machać... tylko na zakrętach uważać, szczególnie trochę ostrzejszych bo nie daj boże jakiejś dziury się nie zauważy i w taką wjedzie keidy akurat jedną ręką kierownicę się trzyma ale wówczas można tylko lekko palce oderwać od manetki albo głową kiwnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie ma żalu jak widzi że ktoś inny zapier..., albo w zakręt się składa i nie odmacha?? Ja nie mam - a macham i macham aż łapa boli :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet dzieci machają :smile: wczoraj mały śmigał na hulajnodze i machnął komuś na czerwonym erłanie. Facet aż się obejrzał ale odmachał :smile: :)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - szacun dla małego z hulajnogi. Wszędzie na świecie tak ludzie się pozdrawiają, ostatnio jak w Holandii byłem puściłem na przejściu chłopca z ojcem [chłopiec na oko 4 letni] --> koleś gdy był na środku jezdni łapa w górę!! Takiej kultury powinniśmy się uczyć od obcych nacji -- tak mnie podbudował ten szczurek co ledwo go widziałem zza maski mojej puszki służbowej że aż serce urosło.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również macham i mimo tego, że moje moto to tylko 50 to i tak 99% motocyklistów mi odpowiada pozdrowieniem :smile: To naprawdę miłe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z misiami to różnie, jechałem na stryków i stali na przystanku z motocyklami i radarem,machnąłem ale nawet głową nie kiwnęli, może myśleli że coś przeskrobałem...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na nawrot tez dwóm machnalem, ale tylko mnie obrzucili spojrzeniem i pojechali dalej

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam macham, niewielki wysiłek a jakoś milej się robi. Tak samo jak na skrzyżowaniu stanę obok to łapa w górę albo kiwnięcie głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie lubił motocykla i siłą na niego by cię wsadzili to pewnie jak ten misiek burek stałbyś na przystanku z radarem i się wk***iał że za wolno na moto śmigają bo nie możesz się wykazać i zarobić hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machać zawsze i wszędzie! Ja zawsze to robię, nawet jak jestem plecaczkiem u Pavulona :biggrin: I nie będę ukrywać, że mam z tego niesamowitą radochę! po prostu machanie jest jedwabiste :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie lewa ... :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zawsze podnieść lewą , ale fakt nieraz nie zauważę i mi wstyd :sad2: Ale powiem tak ,jak jest LWG to aż milej się robi w czasie jazdy :smile: Bywa że w czasie zakrętu jest tylko skinienie głową , ale ważne że jest !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...