Skocz do zawartości

Lewa w gorze


Bajzel

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj e[L]eczką się woziłem po łodzi z plecakiem (instruktorem) i kilka razy zdarzyło mi się LwG . Mina kierowników z przeciwka bezcenna :biggrin: odkiwnęli ale chyba się nie spodziewali :biggrin:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja macham i do mnie machają - bardzo miła moto-tradycja. Z odmachiwaniem różnie jednak bywa u niektórych kierowników - zwłaszcza tych młodszych... czy to kwestia dzisiejszego moto-wychowania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko! Na golasa niemalże - widać tylko białe skarpetki (koniecznie z odpowiednim, sportowym logo) wystające z adidasków i łopotające na wietrze t-shirty oraz ortalionowe krótkie spodenki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry to pewnie byłem ja i nie odmachałem bo jadąc 200km/h trzymałem gacie które mi się zsuwały.
Ja uważam że najczęściej nie odmachują Panowie na wszelkiego rodzaju Chooperkach innych przypadków nie stwierdzono

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3 dni wyjazdu do Skawy chyba nie było kierownika chopperka, który by nie odmachał. wszyscy równo podnosili Lewą, nawet moto-misiek, który jechał w krótkim rękawku :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie* jest coraz to wiecej motocyklistow wiec roznorodnosc jest duza.

Przy takiej liczbie nie trzeba wymieniac DLACZEGO ktos nie odmachal, bo kazda wersja moze pasowac do roznych sytuacji...

Jesli uzywam aktualnie sprzegla to pozdrawiam glowa :biggrin: czasem tez noga haha = D

Edytowane przez waderos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak robię - czasem są potrzebne obie ręce na klamkach :biggrin:

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na mocno dziurawej drodze "złotno" tak wypatrywałem dziur, że jak jechał kolega z naprzeciwka to nie zdążyłem odmachnąć i aż mi było głupio ... ;/ .
Zrobiłem to w ostatniej chwili ale już chyba było zbyt późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gleba na plecaku podnosi, dziekuje kierowcom, pokazuje "faki", macha, bluzga.. zalezy odsytuacji, no ale ona sie chyba nie liczy bo sama lata :P

 

moj plecak nie-jezdzacy machal w miare mozliwosci, jak zrozumiala o co chodzi w LwG, po 1 przelocie byla zdziwiona czemu wszyscy sobie machamy. :-)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie plecaki winny pokazywać wzajemnie (.)(.) :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaquzie - nie wiem czy chciałbyś abym pokazywał Ci/Twojemu plecaczkowi moje bimbołki... ;)

Łukasz od nas ma chyba nieco większe bo dokarmiony chłopak jest ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przejechałem wiekszą cześć podlasia suwalszczyzny mazur i mi kopara opadła. 99 % moto witało się jak ze starym kumplem. nie ma że zakręt lewa zajęta :smile: każdy znalazł jakiś inny znak :smile: fajne to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę się pożalić, bo mnie nie machają :sad2: na 10 motocyklistów może 2 mi machnie :/ ale rozumiem... mój moto 125 to się nie zalicza heh przykre to trochę ale trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lusia - obiecuję, że jak już wrócę na moto, to będę Ci machał!  :riding:  Ja - podobnie jak @Scyzer, macham wszystkim na 2 kołach (oprócz rowerów), no może małym skuterkom rzadziej.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...