Skocz do zawartości

tlfabianka


tlfabianka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

Mam na imię Tomek, latek 36, a moja „kariera“ motocyklowa rozpoczęła się kilka (jak nie kilkanaście) lat temu od pierwszego dwukołowca o nazwie WSK o pojemności 175 cm3 ;), którego dostałem od chłopaka swojej siostry. Później długo, długo nic, aż do października tego roku, kiedy to trzy osoby przyczyniły się do tego, że zrobiłem prawko kat. A. (dzięki Kasia, Jacek i Robert).

Po rozmowach z różnymi ludźmi, znającymi się mniej lub więcej, z doświadczenia lub ze słyszenia, wybrałem jako CEL „Honde Hornet 600“. Jak się szybko okazało znajomy znajomego ma do sprzedania Horneta, ale o pojemności 900 .... i tak po niedługim namyśle „szerszeń“ zagościł w moim garażu :smile:

 

Nie wiem jeszcze czego życzy się motocyklistom, więc na koniec życzę wszystkim po prostu szerokiej drogi !

Do zobaczenia...

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

teraz to sobie wspólnie możemy życzyć szybkiej wiosny :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Siema http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif , łoo ładny przeskok, z 175 -> 900 :smile:

LwG :riding:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...