Skocz do zawartości

Stwórzmy nasz Łódzki tor motocyklowy


dorka2307

Rekomendowane odpowiedzi

działkowy emeryt

nie widać

 

ano widzisz ;) ... szkoda, że się nie da edytować cytatu, co? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ktoś był? http://www.kulikowisko.pl/node/2 W sumie nie jest drogo a na początek może wystarczy. Co prawda nie tor tylko znów lotniskso ale chociaż będzie bezpieczniej ;).

 

Akurat na tej imprezie nie byłem ale miałem przyjemność uczestniczyć w tym evencie http://www.facebook.com/PucharMotocyklowy który jest organizowany przez tą samą osobę co w linku kolegi.

Stwierdzenie "Co prawda nie tor tylko znów lotniskso" wskazuje że to niby cos gorszego. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Proszę nie powielajcie bzdur wyczynach na tym artykule na ścigaczu. Pojedźcie i sami sie przkonajcie jak jest naprawdę.

http://www.scigacz.pl/Wyscigi,na,lotniskach,widziane,z,drugiej,strony,18384.html

 

A tak odnośnie budowy toru czy też stworzenie go w realich łódzkich jest tak samo możliwe jak ściągnięcie komety na ziemię za pomocą magnesu. :whistling: niestety taka jest smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajny tor to BYŁ na Technicznej,później częściowo zajął go WORD,ale szło pośmigać. Później teren wykupił jakiś skup metali i co dalej to nie wiem ale zamknął wszystko w trzy d.... teraz tam jest to chyba opuszczone ale czy da się jeździć jeszcze,nie wiem. Tor był naprawde fajny pochyłe zakrętu i szorstki asfalt,często tam autem trenowałem i później jawą 350 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był. Co tam jest teraz nie wiem ale miejsce było genialne. Ostatni raz tam jeździłem w 2001.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest to plac firmy "kolor metal" z siedzibą jakieś 50m od tego toru.

Na torze jest zrobione złomowisko, jakieś 2 lata temu chcieliśmy się dogadać aby skuterami polatać, ale właściciela non stop nie było ;/ a po drugie asfalt popękany i wyrastają z niego krzaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jak długo tor poznań będzie jeszcze funkcjonował ?? Bo widząc na poczynania właściciela toru i Automobilklubu Wielkopolskiego ( jednego z lepiej prosperujących w Polsce ) sądzę że mogą długo nie pociągnąć. (kasa) ;/

 

Kolejny tor jest przed Kaliszem, ale tam podobno nawierzchnia jest dość śliska i motocyklami się nie polata ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Teraz tory się zamyka.

Gdyby ktoś zgłębił temat wiedział by że większością torów w Polsce

zarządza PZPN 2 czyli PZmot banda starych komunistycznych działaczy którzy

kasę biorą tylko dla siebie.

Taki tor to dla nich tylko kłopot wiec się pozbywają.

Przykład tor w Lublinie który zostanie w tym roku zrównany z ziemią.

Tor w Wyrazowie czy Łodzi nieistniejące już od wielu lat.

 

Do puki PZmot będzie istniał wszelkiej maści sporty motorowe nie ważne samochody, motocykle czy karting będą się cofać w rozwoju.

Analogiczna sytuacja do PZPN i Polskiej Piłki Nożnej

Nawet w WMMP na zawodnicy jeżdżą na licencjach z Kataru, Litwy itd. bo pzmot tworzy każdemu problemy w wyrobieniu licencji.

 

Ot taka smutna polska rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor na technicznej...... odbywały się tam fajne imprezy. Jako młody chłopak szkoliłem tam swoją jazdę autkiem. Szkoda takiego miejsca bo polatać tam motorkiem byłoby miło a na nowy asfalt przecież byśmy się zrzucili ;)

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dobrze gadasz Niki, dopóki nad wszystkimi sportami motorowymi i legalnymi imprezami łapy będą trzymały stare komuchy z pzmłotu, dopóty ten sport będzie tylko wymierał. Nic nowego nie powstanie, a to co jest (Poznań, Kielce....) się rozpadnie.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobiona tylko wizualizacja. Jest to tylko zamiar, plan. Podobnie miało być z torem F1 pod Łodzią.

To się tylko tak ładnie nazywa "tor testowy". Jeżeli to w ogóle powstanie i jeżeli będą tam się jakiekolwiek testy odbywać to będą one pokroju jazd testowych na rynku "Manufy" - takich marek jak Jeep czy BMW, gdzie się jeździ wolno i spokojnie. Na pewno nie będzie tam można jeździć szybko sportowo, ze względu na chociażby lokalizację, nie wspominając o bardzo rygorystycznych warunkach budowy takiego obiektu.

W zeszłym roku "poleciał" tor Lublin, przez chwilę też był zagrożony tor Radom. Teraz tylko czekać jak zamkną jedyny homologowany tor w Polsce (również na niego były pisane petycje).

Ja już przestałem wierzyć, że w naszym województwie powstanie chociażby profesjonalny tor kartingowy. Gdyby władze chciały, abyśmy coś takiego mieli to by to już powstało. Miejmy nadzieję, że nie przyjdzie nam jeździć na tory do sąsiadów zza granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co budowac tory jak mozna po ulicy? chyba z takiego zalozenia wychodza wladze i to nie tylko w naszym wojewodztwie..

Władze zapewne zamykają tory by więcej zarobić na mandatach. Przecież ludzie, którzy tam jeździli na pewno nagle nie zwolnią. Cudów nie ma, ale jest za to służba biznesowo-budżetowa pod postacią Policji.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze wychodza z załozenia ze lepiej budowac stadiony niz robic drogi albo wybudowac tor gdzie bedzie mozna sie wyszalec i nie byloby juz takich akcji jak z JBB gdzie nagonka mediow narobila klopotow chlopaka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia... Nie wiem jak patrzyles na to zdjecie ale ten czarny prostokat po ktorym idzie tor to dach budynku... Ten tor nie istnieje juz dlugi czas kiedys byl tam tor kartingowy ale to naprawde pare ladnych lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...