Skocz do zawartości

Stwórzmy nasz Łódzki tor motocyklowy


dorka2307

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mogą miedz Tor do szkolenia motocyklem? Dlaczego i my nie nie możemy?! Nie jesteśmy gorsi od innych miast. Stwórzmy nasz własny Łódzkiego kluby moto motocyklowego TOR !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LDZ wszystko co ma zostac stworzone z mysla o ludziach mieszkajacych w tym miescie wydaje sie niemozliwe do zrealizowania :smile: .... Zawsze mozna podzialac i zobaczyc czy cos z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o torze z prawdziwego zdarzenia,bo to jest nierealne u nas w Łodzi ale chociaż cos w podobie.Potrzebny nam jest tylko duży plac,opony stare i sami go tworzymy.Mały ale własny ludzie trochę wyobrazni.Nie mowie o takim torze jak w Poznaniu tylko o takim gdzie byśmy mogli poćwiczyć składanie i doskonalić się wchodzenie w zakręty.. A przy okazji miedz jakaś frajdę do spotkań. :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku coraz mniej lotów z Łodzi i do Łodzi :smile: więc poczekajcie jeszcze trochę i będzie gdzie jeździć :P....(już szykujcie stare opony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy, za ile?

Z tym torem to jest tak że w każdy piątek o 17:00 łódzka grupa skuterowa robi sobie tam spot. Za ile to ciężko powiedzieć, warunek jest taki że grupa może korzystać z toru pod warunkiem że będziemy o niego dbali :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i nie wiem do końca co on ma na celu Dołączona grafika Rozumiem, że tor w Łódzkim brzmi "fajnie", ale pisanie typu : zbierzmy opony, jedźmy na parking, zróbmy hałas, nauczmy się składać na zakrętach - w ogóle do mnie nie przemawia, a jak przystało na autora wątku, wypadałoby dać przemyślane opinie i wypowiedzi, a nie takie przysłowiowe "lanie wody".

 

Nie jestem negatywnie nastawiony do powstania toru, ale trzeba mieć na to pieniądze, plac, ludzi i towar. Na pierwszy rzut oka, to nie ma gdzie postawić takiego toru nawet z samych opon, bo tereny prywatne (parkingi pod marketami) wymagają kasy za wynajem placu, jak znajdziemy plac za darmo (to będzie w lipnym stanie, dziura za dziurą), stare opony nie każdy ma, jak mamy je wozić (wynająć dostawczaka?) - proszę o konkrety, bo marzyć każdy może Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mogą miedz Tor do szkolenia motocyklem? Dlaczego i my nie nie możemy?! Nie jesteśmy gorsi od innych miast. Stwórzmy nasz własny Łódzkiego kluby moto motocyklowego TOR !!!!!!!!!!!!

Jutro skocze do papierniczego po kartony :smile: Będzie piękna makieta :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na motocyklu da się pojeździć trochę na tym torze?

 

Da się, ja nawet na tym torze pierwsze miejsce zdobyłem w klasie 50ccm 4t na zawodach :riding: Ten tor można powiedzieć że jest wynajęty w piątki o 17:00 dla łódzkiej grupy skuterowej. Na pewno jak przyjedziecie to nikt was chyba nie przegoni. Możecie też porozmawiać z szefem toru żeby można ustalić jakiś dzień gdzie będziecie mogli na moto pośmigać ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze myślałem że takim torem jest okolica Della, tu codziennie gumują, albo auta, albo moto, na zmianę - aż spać nie dają :)Fakt, brakuje tylko starych opon...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj nie dają spać nie dają :P ja w linii prostej mieszkam 200 metrów od Della także ciągle tylko słyszę odcinkę :P Nawet teraz, gdy pisze tego posta:P Wczoraj sobie ćwiczyłem składanie się na rondach :smile: myślę, że to dobre miejsce do tego. A opony to nie problem - jedziemy do wulkanizatora i mamy, oni przecież płacą za ich wywóz, z chęcią się ich pozbędą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motordomie na motocykl było by dosyć ciasno, motorower to trochę co innego, po za tym asfalt tam pozostawia wiele do życzenia. Tak sobie myślę o tym dellu, może tam by przenieść miejsce naszych spotkań? Można tam troszkę pośmigać bo jest gdzie :smile: Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do motodromu zgadzam się z Radzikkk'iem kiedyś, dawno temu zdawałem tam na kartę motorowerową i pamiętam, że uliczki były wąskie i w kiepskim stanie a z tego co wiem nic tam nie remontowali więc raczej się nie poprawiło. A co do 'toru' i ćwiczeń myślę, że nie głupim pomysłem było by zorganizowanie nawet we własnym gronie czegoś na kształt gymkhany... Wystarczy znaleźć jakiś pusty plac/ parking(np. przy lublinku) trochę opon, czy nawet jakichś pierdół jako słupków i znaczników i pojeździć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pomysłem Dżerego można było by znaleźć miejsce skombinować opony jakiegoś gościa znajomego się na temacie i robić takie spotkania doszkalające było by to dla wszystkich z pożytkiem i dla początkujących i dla osób które jeżdżą już jakiś czas mamy na to cała zimę coś można wykombinować do tego dobra reklama dla forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z wykonywanym zawodem zapewniam kazda ilosc opon na tor a plac zupelnie fajny kawalek asfaltu jest w kanzasie droga do nikat dluga i w miare szeroka a i nie uczeszczana jak co to szlifujemy oklanka ;)

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podpowiem Wam coś, bo widzę, że temat umarł. Okolice Gilette :smile: Proste drogi bez wylotu (auta nie przeszkadzają), niedlaeko toru motocrossowego, nowy asfalt. Pomiędzy Gilette a ul. Konstantynowską. Zobaczcie sobie na zumi- myślę, że teren się Wam spodoba.http://www.zumi.pl/,,,19.35629,51.7432376,3,2,namapie.html?userMapPointText=Tutaj+jest+teraz+asfalt&userMapPointX=19.354676&userMapPointY=51.744488Może nie widać asfaltu bo są stare mapy, ale musicie mi uwierzyć na słowo:)Nie wiem czy chłopaki na torze nie mają jakiś opon (na miejscu) to może byście się z właścicielami dogadali to by wam pożyczał, jakbyście je odkładali na miejsce :smile: W razie czego kontakt jest do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...