Skocz do zawartości

Aprilia Rs 125


kamil18

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo nie wynika z tego postu Dołączona grafika Rozpisz się więcej o samym motocyklu i przede wszystkim fotki! Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia nie była hamowana jesli prawda:D to co producent podawał ok 40 motor znajomy mial mito szlismy równo czasem nawet przegrywał minus to spalanie naszczescie : D jest bak 14-16L wiec jak 11 sie wleje to mozna pojezdzic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: miały lecz nie przerobione to po 1 a po 2 roczniki 1999 tak wysoko mają pzdr dopiero 2000 miały nizej poprostu inaczej zadupki sa ustawione;p i błotnik kazdemu sie nie podoba na focie ale na real jest fajnieszy :P bo na real podoba sie kazdemu i zreszta tak orinalnie jest (: tetsyuna czy jakos tak malowanie mi sie on podoba :biggrin: i nie zmienie tego motor ma podobac sie mi nie kupuje motoru dla przechodniów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tuning to bym tego nie nazwal przeróbka tłok vertexa podobno troszke lepsze spręzanie wieksze dysze przerobiony jest gaznior wywaliłem cała blokade z wydechu + nawet obejme:D która trzymała tą zwężke swieca ngk irydowa i lepsza wkładke juz nie pamietam ale koło 100zł kosztowała : P ten motor nigdy nie porusza sie wolnej niz 100kmh:D i ogólnie wyczysciłem zawór wydechowy troche tez powiem ci to daje dzsaj jezdzilem po piasku tył jezdził jak na lodzie :biggrin: bez zadnego sprzegła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tuning to bym tego nie nazwal przeróbka tłok vertexa podobno troszke lepsze spręzanie wieksze dysze przerobiony jest gaznior wywaliłem cała blokade z wydechu + nawet obejme:D która trzymała tą zwężke swieca ngk irydowa i lepsza wkładke juz nie pamietam ale koło 100zł kosztowała : P ten motor nigdy nie porusza sie wolnej niz 100kmh:D i ogólnie wyczysciłem zawór wydechowy troche tez powiem ci to daje dzsaj jezdzilem po piasku tył jezdził jak na lodzie :biggrin: bez zadnego sprzegła

To musisz na siebie uważać skoro ruszasz i od razu 100km/h. Stojąc w korku to też jest niewygodne bo musisz go zgaszonego pchać.A tuning powiem Ci że na bardzo wysokim poziomie, jak dołożysz jeszcze gdzieś jakieś naklejki mocy to wyciśniesz 50km i 250km/h.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ty jezdzisz 40 bo strach ci nie pozwala 2 wrzucić : D jak chcesz moge cie pociagnać to przekroczysz swoje magiczne 40 kmh pecha nie widze nic tu nic smiesznego po za twojm zdjeciem profilowym pozdro i nie prowokujcie cwaniaczki do kłótni tyle nie macie co robic to rok szkolny sie zaczoł nie wasza sprawa co robie ze swojm motorem kumasz ? moje prawko mój motór moja sprawa kurw odezwali sie ci co 50 jezdza no ale trudno zawsze sie znajde na tym świecie jakieś czarne owce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ty jezdzisz 40 bo strach ci nie pozwala 2 wrzucić : D jak chcesz moge cie pociagnać to przekroczysz swoje magiczne 40 kmh pecha nie widze nic tu nic smiesznego po za twojm zdjeciem profilowym pozdro i nie prowokujcie cwaniaczki do kłótni tyle nie macie co robic to rok szkolny sie zaczoł nie wasza sprawa co robie ze swojm motorem kumasz ? moje prawko mój motór moja sprawa kurw odezwali sie ci co 50 jezdza no ale trudno zawsze sie znajde na tym świecie jakieś czarne owce

Widzisz mój post nie miał na celu rozpoczynania kłótni i nie nazywaj osób cwaniaczkami które logicznie myślę. Zgrywasz cwaniaka pisząc że jeździsz min. 100km/h. Ty również należysz do tych osób co jeżdżą 50, 40 itd. Jak jeżdżę to tak jak wszyscy inni jak można 100 to jadę 100, ale jak trzeba jechać 20 to jadę 20.Nie mam nic do twojego motocykla ( bo motor to silnik ) rób z nim co chcesz, ale podstawowych wymian nie nazywaj też tuningiem ( słysząc tuning mam na myśli wymieniony cylek, zrobiony porting cylka, wymieniony wydech ), ogólnie RS-ka ładna.A masz coś do zdjęcia profilowego ?? Jest bardzo podobne do twojego :smile: i wielu innych użytkowników forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 normalny filtr powietrza nie kosztuje 100zł tylko 40złpo 2 vertex daje troche bo 2 kumpel ma meteora i vertexa i sprezanie było minimalnie lepszepo 3 jak sa dziury takie ze mi koła po odpadały to nie jade 100 nie ? chyba mozna sie domyslic?po 4 zobacz jaka daje iskre swieca irydówka a jaką zwykła po 5 czy wieksze dysze w gazniku to normalna wymiana? ok a wydechu nie zmieniam bo ładny dzwiek ma na orginalnym carbon tak zwany a nie stac mnie wyemienic wydech za 1500zł arow czy jakis i pakowac kase i tak za 1/5 rok to sprzedaje bo zbieram na Rsv marzenie od paru lat ale narazie dopiero 1/2 uskładana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 normalny filtr powietrza nie kosztuje 100zł tylko 40złpo 2 vertex daje troche bo 2 kumpel ma meteora i vertexa i sprezanie było minimalnie lepszepo 3 jak sa dziury takie ze mi koła po odpadały to nie jade 100 nie ? chyba mozna sie domyslic?po 4 zobacz jaka daje iskre swieca irydówka a jaką zwykła po 5 czy wieksze dysze w gazniku to normalna wymiana? ok a wydechu nie zmieniam bo ładny dzwiek ma na orginalnym carbon tak zwany a nie stac mnie wyemienic wydech za 1500zł arow czy jakis i pakowac kase i tak za 1/5 rok to sprzedaje bo zbieram na Rsv marzenie od paru lat ale narazie dopiero 1/2 uskładana

Dobra i teraz twój post ma ręce i nogi. :smile: RS-ka ładnie się prezentuje jestem ciekaw jak na żywca, może kiedyś będzie okazja ją zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ząb czasu na lakierze zrobil juz swoje lecz wiadomo ale wymieniam niedługo nakładke na bak i zadupek to nie sa jakies wielkie koszta:Pdo tego musialem kupic bo nie wie czy kazdy motor rozwala buty !? rozwalił mi 2 pary butów aż wkacu kupilem motocyklowe :biggrin: hehe poprostu buty z boku sa rozciete jak nożem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne te twoje wypowiedzi kamilnie bede sie wciagal w jakies prywatne wycieczki, nie znize sie do twojego poziomujak kto jezdzi to kazdego sprawa prywatna. chwalenie sie kozakowaniem na pierdopedzie - to jest smiesznepodrosniesz, pojezdzisz motocyklami - zrozumieszdo zobaczenia na drodze :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 normalny filtr powietrza nie kosztuje 100zł tylko 40złpo 2 vertex daje troche bo 2 kumpel ma meteora i vertexa i sprezanie było minimalnie lepszepo 3 jak sa dziury takie ze mi koła po odpadały to nie jade 100 nie ? chyba mozna sie domyslic?po 4 zobacz jaka daje iskre swieca irydówka a jaką zwykła po 5 czy wieksze dysze w gazniku to normalna wymiana? ok a wydechu nie zmieniam bo ładny dzwiek ma na orginalnym carbon tak zwany a nie stac mnie wyemienic wydech za 1500zł arow czy jakis i pakowac kase i tak za 1/5 rok to sprzedaje bo zbieram na Rsv marzenie od paru lat ale narazie dopiero 1/2 uskładana

1.Przy takiej różnicy cenowej to pewno troszeczkę lepszy filtr niż oryginalny. Różnica nie jest pewnie nawet odczuwalna. Bo za 100zł K&N-a nie kupisz.2. Tłok nie daje Ci kompletnie nic po za lepszą żywotnością ...3. ...4. Irydowa świeca to recz, którą zakłada chyba każdy przy wymianie świecy(normalna rzecz eksploatacyjna). Do osiągów nic nie ma chyba, że ma inną ciepłote niż ori to może jeździć gorzej .5. Większa dysza to też nie żaden tuning. Ja założyłem dysze 175, żeby w pełni odblokować motor. Tuningiem tego napewno nazwać nie można ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kawasaki 636 mam juz kase ale narazie zbieram na rsv jak [pisalem a apka jezdze dlatego ze narazie mam tanie naprawy i wiem co to jest a kupie kawe rozwali sie i co wydam kupe kasy wiec narazie zbieram na cos dobrego elo i zamknjcie juz ten temat idzcie kogos innego podręczyć bo sie kazdy czepia kazdego taki kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...