Jump to content

Zbroja - Nie Tylko Na Grunwald


pawulon182
 Share

Recommended Posts

test zbroi 661 presure suit, coś w ten deseń:

 

301 Moved

 

1. Zbroja na chłopa 182 cm, ok 80 kg winna mieć rozmiar L, ja kupiłem XL z 2giej ręki bo było tanio (sic!) i jest nieco za duża - szczególnie naramienniki są trochę za daleko i za słabo trzymają się w miejscu, a regulacje już się pokończyły (coś doszyję na rzepie i będzie ok). Miękki buzer lekko "pieje" na boki ale może to dlatego że ja tam nie rzucam klamotami na siłce Dołączona grafika Poza tym reszta ok, wszystkie pozostałe ochraniacze są w odpowiednich miejscach i nie przeszkadzają przy jeździe. Odpinany żółw wraz z pasem biodrowym to lichy pomysł bo nie ma szelek i nie da się go osobno nosić, a pozostała część zbroi przy odpiętym żółwiu jest pozbawiona pasa biodrowego. Wg mnie pomysł z d*py.

2. Zakładanie i zdejmowanie to pestka, z prawej strony buzera od szyi aż po pas jest konkretny suwak YKK co pozwala zaufać mocowaniu, zresztą wszystkie ekspresy sa YKK (te od żółwia). Mankiety są wyposażone w dulkę coby przewlec tamtędy kciuk a zapobiega toto podwijaniu się rękawów i, co najważniejsze, nie przeszkadza w jeździe na moto, nie wpływa na noszenie i używanie rękawic i w ogóle jest ok.

3. Żółw nie opiera się na siedzeniu ani nie bije w kark. Ot tyle.

4. Rękawy dość dobrze opinają kończyny górne wolne co pozwala zakładać, że nie obsuną się i nie przekręca w razie gleby.

5. Po 50 km w temp ok 20 stopni i pochmurno + bluza z kapturem na zbrojkę powiem tak - rewelacja Dołączona grafika Fajnie dmucha tu i tam ale bez przesady, nie ma tajfunu pod pachą i na pewno wietrzenie jest ok, nawet jak się jakiś bączal zawinie pod spód niechcący..

Zestaw koszulka z długim rękawem, jakaś sportowa + zbroja + bluza/lekka wiatrówka + dżiny moto i długie buty wydaje się być całkiem ok na letnie upały, no chyba że ktoś jeździ na zdrapkę.

Najważniejsze by nie nadużywać sosu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...