Skocz do zawartości

03.09.0211 ślub i prosba o obecność :)


zdrapko

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy,dnia 3 września, o 15.00 w łódzkiej Katedrze (na Piotrkowskiej) odbędzie się ślub mojego Przyjaciela, a zarazem od zawsze zapalonego motocyklisty. Kochani, chciałbym Was prosić, w miarę możliwości o zrobienie dobrego wrażenia i "oprawy". Wiem że Piotr chciałby, aby motory po skończonym ślubie odeskortowały Parę Młodą do granic łodzi (trasa rokicińska - do Andrespola). Impreza, w senisie słub startuje o 15.00 czyli realnie odjazd spod kościoła to 15.45-16.00Ponieważ będę obecny an weselu, sam bajkiem nie mogę podjechać :/Wszystkim obecnym w imieniu swoim i Pana Młodego serdecznie dziękuję...LwGAndrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem jak najbardziej za wzięciem udziału w takiej uroczystości. Poczekamy jeszcze na wypowiedzi innych użytkowników w tej sprawie. Razem z kolegą Suchym będziemy mieli ten temat na uwadze, starając się przekonać pozostałych użytkowników do tej inicjatywy :smile:

Miejmy nadzieje, że pogoda i frekwencja motocyklistów dopisze w sobotnie popołudnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W minioną sobotę był ślub poza Łodzią, na którego chyba nikt z FŁM się nie wybrał? - Tutaj jest dużo bliżej, wręcz pod nosem. Chętnie się wybiorę, ale przydały by się jednak jakieś wstążeczki czy cokolwiek, aby zaakcentować ten przejazd Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa jutrzejszego spotkania? Myślę, że nie ma sensu spotykać się przykładowo na stacji i jechać pod katedrę - proponuję więc spotkać się od razu pod katedrą np. o 15.15, ale pytanie czy będzie tam miejsce na kilkanaście motocykli (bo tyle chyba będzie)?@Zdrapko - jak możesz, to dodaj wszelkie info. tutaj lub wyślij do mnie na PW, wtedy zamieszczę informację na pasku ogłoszeń i naszym koncie FaceBook.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyrobię z czasem, to też podjadę.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umawiamy sie w konkretnym miejscu ? bo rozumiem ze będą tam też inne ekipy

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się odnajdziemy. Zapiszcie sobie mój numer stąd, ja tam będę ok. godziny 15.15, także postaram się odbierać i odpisywać na sms'y :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zabawie Dołączona grafika

 

- Para młoda

Dołączona grafika

 

- Przejście między motocyklami

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

- Tutaj po odblokowaniu i rozdaniu "upominków" Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

- Odpoczynek i do Łodzi

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

- Dziękujemy za uwagę Dołączona grafika wszyscy goście chyba dotarli

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...