Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Łodzi już w kwietniu - przeczytaj o tym.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego pod Atlas Areną właśnie trwa! Więcej informacji tutaj.

03.09.0211 ślub i prosba o obecność :)

zdrapko

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy,dnia 3 września, o 15.00 w łódzkiej Katedrze (na Piotrkowskiej) odbędzie się ślub mojego Przyjaciela, a zarazem od zawsze zapalonego motocyklisty. Kochani, chciałbym Was prosić, w miarę możliwości o zrobienie dobrego wrażenia i "oprawy". Wiem że Piotr chciałby, aby motory po skończonym ślubie odeskortowały Parę Młodą do granic łodzi (trasa rokicińska - do Andrespola). Impreza, w senisie słub startuje o 15.00 czyli realnie odjazd spod kościoła to 15.45-16.00Ponieważ będę obecny an weselu, sam bajkiem nie mogę podjechać :/Wszystkim obecnym w imieniu swoim i Pana Młodego serdecznie dziękuję...LwGAndrzej

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem jak najbardziej za wzięciem udziału w takiej uroczystości. Poczekamy jeszcze na wypowiedzi innych użytkowników w tej sprawie. Razem z kolegą Suchym będziemy mieli ten temat na uwadze, starając się przekonać pozostałych użytkowników do tej inicjatywy :smile:

Miejmy nadzieje, że pogoda i frekwencja motocyklistów dopisze w sobotnie popołudnie :whistling:

W minioną sobotę był ślub poza Łodzią, na którego chyba nikt z FŁM się nie wybrał? - Tutaj jest dużo bliżej, wręcz pod nosem. Chętnie się wybiorę, ale przydały by się jednak jakieś wstążeczki czy cokolwiek, aby zaakcentować ten przejazd Dołączona grafika

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Jak sprawa jutrzejszego spotkania? Myślę, że nie ma sensu spotykać się przykładowo na stacji i jechać pod katedrę - proponuję więc spotkać się od razu pod katedrą np. o 15.15, ale pytanie czy będzie tam miejsce na kilkanaście motocykli (bo tyle chyba będzie)?@Zdrapko - jak możesz, to dodaj wszelkie info. tutaj lub wyślij do mnie na PW, wtedy zamieszczę informację na pasku ogłoszeń i naszym koncie FaceBook.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Jak się wyrobię z czasem, to też podjadę.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

umawiamy sie w konkretnym miejscu ? bo rozumiem ze będą tam też inne ekipy

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Po zabawie Dołączona grafika

- Para młoda

Dołączona grafika

- Przejście między motocyklami

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

- Tutaj po odblokowaniu i rozdaniu "upominków" Dołączona grafika

Dołączona grafika

- Odpoczynek i do Łodzi

Dołączona grafika