Jump to content

CzaCza.


CzaCza.
 Share

Recommended Posts

A więc tak..

Kinga jestem. Na moto nie śmigam, ale chciałabym (nawet jako plecak http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif ). Nie jestem z Łodzi. Wiem, że może niektórych zastanawiać czemu się zarejestrowałam akurat tutaj.. Lat mam mało.

Może mało to ciekawe, ale współprowadzę fanpage o tematyce motocyklowej.

Link to comment
Share on other sites

Coś tam byś o sobie napisała w profilu, bo puki co to jesteś dość "Bezimienna" ... A jak szukasz kogoś kto cię będzie woził, to taki dział odpowiedni założyli ludziska " Motocyklista pozna... " czy coś w tym stylu... Tylko z tego co pamiętam, żeby legalnie na plecaka móc jeździć, to trzeba mieć albo ukończone 18 wiosen, albo zgodę rodziców ( osobiście i tak bym na plecy nie wziął nikogo przed 18, bo w razie jakiejkolwiek sytuacji niebezpiecznej na drodze, to zajewielki problem się robi )

Link to comment
Share on other sites

Regis,

a np. moto mikołaje, czy inne akcje, gdzie motocykliści wożą dzieciaki (starsze i młodsze)? rozumiem, że stoisz obok i patrzysz? :wry:

 

co do koleżanki Kingi,

faktycznie dziwny pomysł zarejestrowania się dla samego zarejestrowania ;)

ale przywitać należy.

Link to comment
Share on other sites

jaquzie, co innego jest wożenie powoli dzieciaków po placu, a co innego jakiejś nawiedzonej małolaty po mieście :/ Może ty w tym nie widzisz różnicy, ale jak pojeździsz tyle latek co Ja, to ją zobaczysz. Na przykład w tym, zę żeczona małolata, jak jej coś odbije, to ci się zacznie wiercić jak poje... na siodle i miotać ci maszyną na wszystkie strony, bo zobaczyła koleżankę której musiała pomachać, żęby ją koniecznie zobaczyła i żeby całe gimnazjum wiedziało, że ktoś małolacie dupsko motocyklem wozi :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...