Jump to content

Honda Cbr 125 Nie Jedźcie Po Nią

Olo
 Share

Recommended Posts

Honda CBR 125 + wydech DEVIL Ostrów Wielkopolski • Tablica.pl
Powiem tak, w opisie wszystko ładnie, zdjęcia dodatkowe przesłane na maila, przebieg powiedziany przez telefon ok. 20 tysięcy. Cena zeszła do 5 tysięcy. Na miejscu, widać, że cbr była składana po porządnym szlifie, każdy plastik klejony i z innego modelu. Po odpaleniu kopciła chyba z 10 min. Kontrolka wtrysku cały czas się świeciła. Czachę właściciel przy mnie przykręcał bo była odkręcona. Plastik za siedzeniem kierowcy to wielka dziura była na wylot. W przedniej owiewce też dziura. Przejechane miała 25 tysięcy. Jak ktoś szuka czegoś porządnego, zadbanego to niech nie marnuję na nią czasu  :wink: Ja przejechałem 130km żeby obejrzeć :/

Edited by Olo (see edit history)

• 3 months later...

Co ty? cbrki na allegro patrzysz ;P

Czasami dobra zabawa jest  :biggrin: z trzech jedna http://otomoto.pl/honda-cbr-125-2010r-nie-tzr-rs-yzf-nsr-M3537725.html "100 % oryginalny lakier i bezwypadkowy"  :P

Edited by Suchy-wolk
poprawiony link (see edit history)

Oczywiście, że bezwypadkowy. Elementy nadwozia zostały zmienione przez poprzedniego właściciela ponieważ tak mu sie podobało :P

Po nieba błękicie za*******am przez życie.