Jump to content

Moja Cbr'ka 125 R :)

basicz
 Share

Recommended Posts

Przedstawiam Wam swoją Hondę CBR 125 R z 2008 roku :smile: Jest to mój pierwszy motocykl, jeździłam nią pół roku, ale brakowało mi w niej mocy... Fajna zabawka na początek, szczególnie dla dziewczyn, bo jest wyjątkowo lekka i zgrabna, więc łatwo nad nią panować. Planuję ją sprzedać, bo zakupiłam już coś mocniejszego :biggrin: Ale dalej mam do niej duży sentyment Dołączona grafika
post-1412-0-66620700-1351854042_thumb.jpg

Edited by basicz (see edit history)

Fajna maszynka - CBR po lifcie, trochę ciekawej wygląda niż te starsze wersje ze względu na przednią czaszę. Kolorek też niczego sobie, dla początkujących jest okej, ale dobrze, że już się przesiadłaś :riding:

Przedstawiam Wam swoją Hondę CBR 125 R z 2008 roku :smile: Jest to mój pierwszy motocykl, jeździłam nią pół roku, ale brakowało mi w niej mocy... Fajna zabawka na początek, szczególnie dla dziewczyn, bo jest wyjątkowo lekka i zgrabna, więc łatwo nad nią panować. Planuję ją sprzedać, bo zakupiłam już coś mocniejszego :biggrin: Ale dalej mam do niej duży sentyment http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

post-1412-0-66620700-1351854042_thumb.jpg

Niezłe focie. Można by powiedzieć, że profesjonalne. Szacun Basicz

Edited by Obi (see edit history)

Planuję ją sprzedać, bo zakupiłam już coś mocniejszego :biggrin:

Kurcze jakbym tydzień wcześniej się dowiedział :sad2:

• 4 months later...