Skocz do zawartości

05 Yammi R6


pecha

Rekomendowane odpowiedzi

05 R6

jak wyglada kazdy wie

no moze nie kazdy bo 05 to byl specjalny rok dla R6

jedyna R6 z radialnymi hamulcami, USD widelcem i soczewkami w jednym

Dołączona grafika

 

moto prowadzi sie bardzo dobrze, hamuje swietnie - dla mnie byl to wielki krok w przod po SV650

chcialem cos lepiej trzymajacego sie drogi ale zeby mozna bylo nadal przejechac 600km w jeden dzien, no i dawalo rade na niej!

przy niej polaczylem swoje zapedy w strone fotografii z zajaraniem moto

Dołączona grafika

 

kupilem ja juz lekko zmodyfikowana - inny wydech, przyciemniona szyba, crash pady, male kierunki z przodu, zintegrowane w lampie stopu tylne kierunki, tablica zamontowana zaraz pod tylem

ale to bylo mi malo, ja potrzebowalem nakeda :smile:

tak wiec ja zeszczurowalem troche, malym kosztem, jedyne rzeczy jakie dokupilem to lusterka (CRG) i migacze

i tak powstala naga R6

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszynka, ten kolor mmm.. :biggrin: Tylko mało widać z daleka na tych zdjęciach po twojej modyfikacji i na pierwszy rzut oka wygląda, to do bani Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w ubraniu jej lepiej :PChociaż teraz też przykuwa wzrok no i nadal ma swój urok.PS. Robisz dobre zdjęcia, bez większych defektów "fotografii idealnej" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pługiem i szybą o niego lepiej. Jak już takie coś robisz to może prosta kiera?Dosć fajnie tak moto wyglądaja przednia czasza bez szyby, i lekko scięta i zaokrąglona,prosta kiera.Almazan Lopez ma tak zrobioną 636 i wygląda to bajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...