Jump to content

Czy To Db Kiler? Tłumik Micron

Olo
 Share

Recommended Posts

Mam w swojej cbr tłumik Microna

Dołączona grafika

Jak na sportowy tłumik jest strasznie cichy. Jest w nim coś w środku co wygląda jak db kiler http://img357.images...dsc08342lj7.jpg patrząc na necie niby miał taki nit, a ja jak kupiłem to nitu nie ma, jest dziura. Próbowałem to wyciągnąć, ale nic a nic nie idzie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif To jakiś pic na wodę fotomontaż czy na prawdę db?

Edited by Olo (see edit history)

To dB killer, tylko możliwe, że producent go zamocował w inny sposób niż tradycyjnie robią to inne firmy. Miałem to samo w oryginalnej puszce od poprzednie motocykla, nie było żadnej śrubki itd. tylko zaspawany nit, którego rozwiercenie nic nie dało. Musiałem oddać całą puchę do znajomego spawacza i po prostu wziął to na imadło i rozwiercił trzy spawy trzymające tą "zwężkę", którą można nazwać "wyciszaczem" :riding:

btw, podaj więcej szczegółowych fot całej puchy - możliwe, że całość jest rozbieralna.

To nie jest db-kiler tylko wydech dedykowany do cbr 125 który i tak na większy wylot spalin niż orginał,który można obejrzeć u mnie

działkowy emeryt

To nie jest db-kiler tylko wydech dedykowany do cbr 125

a to dedykowany tłumik nie ma w swojej konstrukcji dB-killer'a ...? nie musi być wyjmowany, są rózne modele Micronów: Beta, Zeta, Delta... nie wszystkie mają demontowalny dławik akustyczny, ale wszystkie, jak jeden mają go w swojej konstrukcji

nie musi być wyjmowany

I o to chodzi,Olo możesz go wyrwać.Ps każdy wydech ma jakięś wkładki(parametry),wszystko można rozdłubać,wyrwij a się przekonasz że nie było po co

Dzięki za objaśnienie. Pewnie ten "db" jest przyspawany jak mówił Suchy. Na siłę go nie będę urywac jak nie idzie.