Skocz do zawartości

Xbox Czy Ps?


xanton

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś w GTA5? Kurdę jeżeli chodzi o jazdę motocyklem to jest bardzo zręcznościowo porównując choćby z GTA4. Od 1 października będzie działał GTA online, może znajdzie się ktoś do wspólnej gry z x360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w GTA V. Model jazdy zdecydowanie lepszy niż w IV, ale te zniszczenia (a raczej ich brak), walą po oczach jak komety...

No dodali tego jeszcze nie było, jak odpowiednio się uderzy koło potrafi odpaść, (to już było) przebite opony, raz tylko zdarzyło mi się że wypadłem przez przednią szybę. A odpowiednie uderzenie przez pociąg wygląda komicznie, całe ciało przenikające przez pojazd. 

 

Myślę, że od 1 października założę wątek dotyczący gta 5 aby móc zgadać się do gry online, no ale zapewne posiadacie różne konsole (ja x360). Myślę, że fajnie byłoby pograć z headsetami, zawsze możemy znaleźć wspólny temat :smile:

 

Wirtualny gang/klan "Łódzcy motocykliści" byśmy się wozili po San Andreas na moto. 

Edytowane przez nildur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w GTA5? Kurdę jeżeli chodzi o jazdę motocyklem to jest bardzo zręcznościowo porównując choćby z GTA4. Od 1 października będzie działał GTA online, może znajdzie się ktoś do wspólnej gry z x360.

Mam ale jeszcze nie miałem czasu, żeby odpalić. Czekam z niecierpliwością na odfoliowanie :smile: 

Może zbierzemy FŁM`ową ekipę do pogrania w nadchodzące jesienne wieczory? Mój login zarówno na Xbox  jak i na Playstation: xanton1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konta na RockstarSocial macie? Tylko Nildura zalazłem tam po nicku. Zaproszenia Lansowi i mateo wysłałem na xboxa.

Zaproszenie zaakceptowane. Na Rockstar Social również nick: OkMateo

Edytowane przez mateoLDZ (wyświetl historię edycji)

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko od siebie, że w ostatnim czasie miałem obie konsole ze względu właśnie na GTA:
PS3:

-Bardzo słabe lasery - padają, lecz to akurat jak kupisz nową to nie ma problemu

-Jest ogólnie droższa, chyba, że i tak nowa to cie to nie interesuje :smile:

-Ciężej i drożej ją przerobić, jeśli cie to interesuje oczywiście

-Pad raczej leży i kwiczy :>

-Bezpłatny dostęp do gier online i internetu

-Blurey (przy czym jest od niego oddzielna kostka sterownicza - napęd będzie czytał wszystko poza właśnie blureyem czyli grami, jeśli takowa padnie)

 

Xbox360

-Przerobienie ~50zł

-Tańsza w zakupie

-Brak blurey

-Płatny dostęp do gier online i internetu ogólnie (konto live gold ~110zł na rok)

-Teoretycznie jest słabsza sprzętowo ale jakoś tego nie odczułem (przykładowe gta v bez problemu nic się nie tnie przez hdmi :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę mówię wejdę sobie podpytać czy ktoś w GTA5 śmiga na PS3 bo może by chociaż na zlot wirtualny pojechać się z kimś dało a tu już konkret dyskusja jak coś to mój nick wiadomy: Turboldz  :riding: 

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...